Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen tudtok jó,...

Pattanások ellen tudtok jó, és működő házi praktikákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni tőlük, sokszor a tetoválásaim alatt jelennek meg, és nem szeretném, hogy kárt tegyenek bennük. Köszönöm szépen a tippeket!

2014. ápr. 17. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag jó ha fogkrémmel bekened estére, meg félbe vágsz egy paradicsomot és bekened az arcod vagy ott ahol van ezt 20 percig rajta kell hagyni, ja és a csoki abból is csak keveset vagy semennyit. (nekem szerencsére nincsenek pattanásaim, de ezeket hallottam ) ☺
2014. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a fogkrémes praktikát használtam, hamar leszárítja. :)
2014. ápr. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%

Én fehér vagyok, de 1 héten egyszer 10 perc szoli és a pattanásaim leszáradnak. Szebb a bőröm, illetve van egy sörte fejes garnier arctisztítóm, bárhol kapsz, nagyon jó.


Amiről még hallottam, de arról nincs tapasztalatom: egy falat élesztő minden nap.

2014. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Vettem tonikokat, arctejet, krémet.... mindig vettem valamit ha nem használt a másik, de egyik se jött be. Sőt, volt amelyiktől kifejezetten rosszabb lett. Egyedül az élesztő, és a kefir ami használt. Az élesztő külsőleg, belsőleg nagyon jó, rengeteg vitamin van benne, olvass utána! Én sajnos megenni nem tudom, de egy kis tejjel elkeverve kenem az arcomra, és rajt hagyom amíg megszárad. Utána le lehet mosni. Meglepő az eredmény, én nem is nagyon vettem észre, mások kérdezték, hogy mit használok, mennyivel szebb a bőröm. A kefirrel is hasonló a helyzet, azt is csak külsőleg használtam ugyanezen az elven. Valahol olvastam hogy ezekből valami keveréket összeállítva kell egy hétig kenegetni, és teljesen megújítja a bőrt. Azt még nem próbáltam, ha gondolod keress utána. Velem az is volt a baj, hogy ha megláttam egy pattanást, kinyomtam, aztán begyulladt, és besebesedett. Most már a gőzölés is hozzátartozik az arcápolásomhoz kamillával, vagy citromlével. Ez is nagyon hasznos. Egyébként sok módszert olvastam amire esküdtek, és nem jött be. Úgy gondolom, hogy mindenkinek ki kell kísérletezni a saját módszerét, ami beválik, és az mellett maradni. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2014. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

3-as és 4-es: az élesztős praktikát kipróbálom, jónak ígérkezik!

2014. máj. 8. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!