Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik jobb, hatásosabb a...

Melyik jobb, hatásosabb a Nasivin vagy a Novorin orrcsepp?

Figyelt kérdés
Felnőtt változatokra gondolok.
2009. dec. 21. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nasivin!Egy napig használom, másnap se orrfolyás, se dugulás!
2009. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az orrspray változat jön be inkább. A cseppnél feküdni kell egy darabig, vagy felfelé tartani az orrod. A sprayt meg befújod, és azonnal hat, mert rögtön felmegy. Mindegy, hogy ottrivin, vagy nasivin, vagy akármi, csak a spray -juk jobb szerintem. Próbáltad már?
2009. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam a Nasivi sanf sprayt (nem biztos,hogy így van írva), de nekem nem vált be. Néhány hatástalan fújás után, szétszedtem, és átöntöttem a tartalmát egy csepegtetős orrcseppes üvegbe,és inkább pár másodpercet hátrahajtottam a fejem, nálam csak így hatott.

Nálam ha orrdugulás van az többnyire totális dugulás. Nemhogy csak nehezen kapok levegőt,orron egyáltalán nem.

Az alvás pedig nálam csak orron vett levegővel lehetséges.

2009. dec. 21. 22:56
 4/10 A kérdező kommentje:
lemaradt az n a Nasivin végéről
2009. dec. 21. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz, mert nekem is totális dugulás van, ha van, és nekem pld. a Rinospray vált be a legjobban, fél perc alatt hat, és hátra sem kell hajtani a fejem. (2. hozzászóló voltam). Lehet, hogy maga a Nasivin "gyengébb"?
2009. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy orvos mondta, hogy a nasivint nem ajánlatos 3 napnál tovább használni, mert leszakítja az egész nyálkahártyát, nem tesz jót. Azóta hozzá sem nyúlok a nazivinhoz. Inkább a másik, de nekem "euphorbium comp.-heel" van. Működik.

20/L

2009. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hú, leszakítja? Azért ez durva..,

Amit írsz nem csak szénanáthára való? mintha ez rémlene róla?

2009. dec. 21. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:

hú, hátlehet... De orrdugulásra is azt használom XD

20/L

2009. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A novorin nagyon durva orrcsepp, olyan mint a drog. 5 éve naponta használom nagyon sokszor, egy hét alatt elfogy 2 fiolányi. Tapasztalatból mondom, nem kapok nélküle levegőt. Rászoktam, mint a cigire vagy bármi másra az emberek.Valaki cigizik, valaki orrcsepp függő.
2010. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemtudom inkább a Nasivon orrspray.És csakis spré az biztos adagokat az éd mindelhol tiszít, mikor a csepp nem
2010. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!