Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik jobb, hatásosabb:...

Melyik jobb, hatásosabb: Bonolact pro vagy lactoprotect baby?

Figyelt kérdés
Mindenféle hasfájással, hasmenéssel járó betegség megelőzésére szeretném. Annakidején a patikus a normaflort ajánlotta, de úgy tudom, ez a kettő korszerűbb...csak más árban vannak!
2011. okt. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A lacto 1800. Kicsit nehéz beadni 7ampulla. Édeskés,lnyom 4 napig fogadta el. Mi szivószállal felszivtuk és ugy adtuk enki majd pohárból:) A másikat nem ismrem..
2011. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bonolacct Pro Kid-et szoktam adni a kicsinek, ha szükséges
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a bonolact pro+kid por alakú,egy grammot kell kajába vagy innivalóba keverve adni naponta,egy havi adag 2000 körül van.ezt lehet adni folyamatosan.a laktoprotektet nem ismerem
2011. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kicsit más mindegyiknek az összetétele és nem is feltétlen egyformán jó mindenkinek, a flóránk is különböző.

Saját tapasztalatom, én 4-5 félét is szedtem régen, mert egy antibiotikum tönkrevágta a bélflórámat, majd 1 évig szenvedtem vele. Sajnos nem együtt szedtem az antibiotikummal, csak amikor már baj volt.

És tényleg jó megelőzésre?

2011. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bonolact pro kidet használjuk. Doki ezt javasolta. A másikat nem minden gyerek nyeli le, és az ára ezért nem biztos, hogy megéri.

Megelőzni nem tudod a hasmenős nyavajákat, de ha elkapja, akkor utána ezzel tudod pótolni, amit kif@sott magából.

2011. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!