Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon jó lett a szaglásom,...

Nagyon jó lett a szaglásom, kb 2-3hónapja vettem észre, vajon mitől van ez?

Figyelt kérdés
Most mondok egy példát. Tegnap álltam egy busz megállóban és arra járt egy kóbor kutya. Egyből megcsapott az jellegzetes kutyaszag, kérdeztem anyumtól, hogy ő érzi? Azt mondta, hogy nem érez semmit se. Vagy az utcán megérzek valami jó illatot vagy mit tudom én, azt más soha nem érzi meg. Vagy volt olyan is hogy nyitva volt nálunk a konyha ablak, de a szoba ajtó meg be volt csukva. A szomszéd asszony meg valamit főzött, és annak az illata bejött a konyhánkba, és én megéreztem a csukott ajtón keresztül, de olyan erősen éreztem hogy azt hittem, anyum főz valamit. Igy elindultam az illatok után és senki nem volt a konyhánkban és nem főt semmi a tűzhelyen se :( . De azért érdekes volt. Meg megéreztem a frissen főtt menta tea illatát egy böröndben meg ehhez hasonlók. Egyesek azt mondják, hogy olyan szaglásom van mint a kutyáknak. De nekem nem volt mindig ilyen. Mitől van ez? Valami állati ösztön izé indult el bennem? :D De most viccen kivül, nem tudom miért van ez..
2009. dec. 22. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
állati ösztön biztos nem :D legalább is nem valószínű... fogalmam sincs h mitől lehet ez neked de lehet h orvostól is meg kéne kérdezni. menj el anyuddal/barátnőddel esetleg egyedül a körzeti orvoshoz és kérdezd meg ha nem ad senki normális választ... :S bocsi de én csak ennyit tudok mondani :S
2009. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

állati ösztönXD

biztos hnap már kutyaként ébredsz:)

sztem ezt csak beképzeled magadnak, és túlságosan is elhiszed

ez nem természetfeletti erő, nem kaptál semmi olyat, csak érzed az illatokat, hát jó hogy:)

2009. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elmúlt a náthád,anyukádat meg azért nem érdeklik az illatok mert el van foglalva az élet nehézségeivel,ami így ünnepek táján duplázódnak.
2009. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az utóbbi félévben nem voltam náthás.
2009. dec. 22. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vársz babát? :)))
2009. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, és várandós, akkor ezért lehet. Ha nem, akkor nem tudom.
2009. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és tuti, hogy nem vagyok terhes. Régóta nem voltam fiúval.
2009. dec. 22. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szoktál le cigiről mostanában?
2009. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
soha nem dohányoztam és nem is ittam és nem kábitószereztem, ha számit ez valamit.
2009. dec. 22. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el CT-re.
2009. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!