Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés a fű?...

Nektek milyen érzés a fű? Miért szeretik annyian?

Figyelt kérdés

Megyek Hollandiába és nem ihatok alkoholt, mert antibiotikumot szedek, ezért marad a süti, meg a viccescigi...


Viszont én már szivtam és nekem nem volt olyan jó, paranoiás lettem tőle pár órára, alig vártam, hogy kimenjen a hatása.

Azt hallottam, hogy mindig az adott idegállapot fokozódik fel.

Nektek milyen szokott lenni?


(A fujj te drogos/ miért kell szivni/nemtom nem élek vele% típusu válaszoktól kíméljetek. kösz)


2014. ápr. 21. 12:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ezen mit kérdezel ? Most mindenki más miatt szereti mondjuk szerintem nagy hüyleség én nem is próbáltam miért kell drógozni? Úgy őszintén?
2014. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert ez nem drog, őszintén. Köszi, hogy megkértelek, hogy ne írj, de szartál bele :) Miért kell okoskodni? Őszintén.
2014. ápr. 21. 12:19
 3/17 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 21. 12:22
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"Azért, mert ez nem drog,"


Kérdező te nem vagy tisztába a fogalmakkal.


drug:

Natural or synthetic substance which (when taken into a living body) affects its functioning or structure, and is used in the diagnosis, mitigation, treatment, or prevention of a disease or relief of discomfort. Also called legal drug or medicine. A legal or medicinal drug (such as amphetamines), however, can be harmful and addictive if misused.

2014. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mert a te perverz szentjohannas kerdesed jobb, ugye? :P

Szerintem ez fugg a fu fajtatol is. Van amitol annyira rohogsz, de nem tudod min. Van ami meg lebutit, csak tomod az edesseget, nezel vmi hulye mozit. En nem szeretek, csak otthon szivni, kell a biztonsagerzet. :) Fugg a tarsasagtol is egyebkent.

2014. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves második. Le vagy szarva :) Mondtam, hogy ne irkáljatok ilyen szövegeket. Komolyan mekkora IQ kell ahhoz, hogy megértsétek ??? Tudom, hogy drog, de egyáltalán nem károsabb , mint pl az alkohol, ami legalábis, és sztem twe is voltál már berúgva. Ha meg nem akkor sem érdekelsz.


-Nem lehet erre rászokni

-Nem leszel tőle másnapos

-Gyógyszernek is használják

-Nem véletlenül legális sok országban


és a többi! Szóval mint mondtam, kiméljetek a fas.sággal.

2014. ápr. 21. 12:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Huzzál már innen és irogassál máshova. Paraszt.
2014. ápr. 21. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező nem tudom milyen jogon szólsz le bárkit, mikor te vagy itt a legnagyobb iq light tarack. Lehet én százszor jobban ismerem a témát mint te, és hidd el nem csak könyvekből, meg internetről olvastam.


"Azért, mert ez nem drog"

"Tudom, hogy drog"

Most akkor döntsd már el mi van, vagy skizofrén vagy?


"-Nem lehet erre rászokni"- Hülyeség. Rá lehet, ahogy rá lehet a csokira is, az adrenalinra is, vagy bármire amit szeret az ember.

"-Gyógyszernek is használják"- Igen, a morfiumot is.

"-Nem véletlenül legális sok országban"- A Rush is legális, itthon is, még se a túlzottan jó élettani hatásairól híres.


Magamat kéne kímélnem a hozzád hasonló szellemi toprongyoktól, de mindig megszólal bennem az a rohadt kötelességérzet, hogy hátha sikerült egy-két debilnek valami minimális világosságot gyújtani a sötét kis fejecskéjükben...

2014. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ ;) Nyomorék.
2014. ápr. 21. 12:53
 10/17 A kérdező kommentje:

Jó , akkor borzasztóan káros és halált okoz már egy szivásra is :OOO Húúúú... Kihullik az összes hajam. NEM ÉRDEKEL VÁGOD?


1 évben ha egyszer szivok, biztos majd ettől lesz bajom. idióta. Francért kell idejönni papolni, ki kérdezett????

2014. ápr. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!