Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a barátnőmö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmön, aki még nem volt soha igazán szerelmes, és nem tapasztalta milyen érzés ha viszont szeretik?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy legjobb barátnőmön szeretnék segíteni.Magamról annyit,hogy párkapcsolatban élek és gyerekünk van.A barátnőm 22éves és még nem volt fiúval.Nagyon nehezen enged közel magához valakit,és mindig olyanokba szerelmes akik le sem pottyantják a kis fejét.Most elkezdett írogatni neki az egyik ismerkedős portálon egy pasi.Először folyamatosan visszautasította a srácot,hogy ne randizzanak,meg ne is írogasson neki a fiú,de az a srác hajthatatlan volt.Nagy nehezen kierőszakolt egy randit a barátnőmtől,aztán a randi után még szerelmes versekkel is bombázta őt.Teljesen sikerült őt belebolondítania,most meg amikor a barátnőm akarna vele talizni,hirtelen közli,hogy nem ér rá még egy hónapig.A barátnőm teljesen kivan most,és azt mondta,hogy soha többé nem akar egy pasit sem,és ő szűzen akar meghalni.Annyira sajnálom szegényt,nem tudom mit tehetnék,hogy vissza jöjjön az életkedve!Egyszerűen nem értem ezt a hülye pasit sem,mi a fenének hülyítette őt hónapokig????
2012. dec. 17. 12:07
1 2
 1/11 TheHutyutyu ***** válasza:

Figyelj ha napokon keresztül udvarolt neki és küldött neki szerelmes verseket gondolom virágot is adott neki de ezek után is visszautasította akkor ne csodálkozzon hogy pasi másik nő után kajtat. Tudod a férfiak nehezen viselik az elutasítást.

Amúgy kíváncsi vagyok milyen lehet a barátnőd. ;)

2012. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő egy csinos lány,és korához képest nagyon komoly gondolkodású.Lehet ez miatt furának látják őt mások,de aki megismeri tudja ,hogy egy nagyszerű kis csaj.Nem kapott amúgy virágot,hanem inkább rengeteg szerelmes üzenetet,és dalokat a netről.Már meg volt az első csók is,tehát pont amikor megnyílt a srácnak akkor fújt visszavonulót.
2012. dec. 17. 12:20
 3/11 TheHutyutyu ***** válasza:
megismerném ha nem gond :)
2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
es ha tenyleg csak nem er ra a srac?
2012. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez azért nem állja meg a helyét,mert eddig folyton ő akart találkozni vele.Viszont most meg amikor a barátnőm is hajlana a dologra,hirtelen nagyon elfoglalt lesz!?Az ember ha nagyon akar valamit akkor arra időt szán.Vagy nem?
2012. dec. 17. 13:00
 6/11 TheHutyutyu ***** válasza:

Engem érdekelne a barátnöd ;)

21F

2012. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__3763324__valasz__534533085c3c0624b3e11c06f75d6b87


4.vagyok, ugy gondolom ahogyan te, ha kell neki, sok mindent felre kene tennie.. hasonlo cipoben jarok, persze itt nem egy honaprol van szo. annyiban hasonlit a sztori, hogy itt is en nem akartam, majd amikor akartam volna, elkezdett maskepp viselkedni. jottek jo valaszok, merizhetsz is beloluk.

2012. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsi, lehet, hogy rossz a link :DD ez mar jo


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__3755244-szerintetek-fel-fiuk-leirnatok-a-tapasztalaitok-alapjan-a-velemenyeteket

2012. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy miért nem ér rá és mennyire nem ér rá. Ki lehet fogni olyan szituációt, amikor a pasi igazat mond.

Az is előfordulhat, hogy élőben jött rá, hogy nem szimpatikus neki a barátnőd, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy 1 hónapig ő nem gondolta komolyan, amiket írt. Az más kérdés, hogy ezt nyíltan is meg lehet mondani, sűrű bocsánatkérések mellett.


Barátnőd helyzetét nagyon is át tudom érezni, 23 éves vagyok, szintén tapasztalatlan, bár most komoly kapcsolatban. Az a baj, hogy az ilyen csalódásokat már rég át kellett volna élnünk és megtanulni kezelni ilyen idős korunkra.


Barátnődet valahogy vezesd rá, hogy egyetlen idióta miatt, még nem kéne az összes pasit leírnia. Vannak még aranyosak, rendesek, kedvesek.

Ki kellene mozdulnia és, ha nem is pasizási célzattal, de ismerkednie kéne. Ha nehezen ismerkedik és nyílik meg, akkor mondjuk baráti összejövetelekre mehetne, ahol ismer annyi embert, hogy ne legyen zavarban alapból.

2012. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemrég hívott a barátnőm,hogy a pasi ostromolja a szerelmes leveleivel,de találkozni nem akar most vele.Jönnek az ünnepek,a szilveszter,szegény pár nélkül lesz megint. Ahelyett,hogy ábrándozik a barátnőm,inkább menne bulizni,ehelyett most ott csücsül a gépe előtt és olvasgatja az üzeneteket.Ez már két hónapja tart,de hát ez milyen kapcsolat így?Neten üzengetni könnyű szépeket,de amikor tennie kellene pár kilóméter a lány felé akkor arra már nem képes.Kiderült messze lakik,és hosszú neki az utazás.Gyakorlatilag a barátnőm a legutolsó helyre lett helyezve,mert minden más elintézendő dolgot előbbre helyezett a pasika.
2012. dec. 17. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!