Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud magyarázatot vagy...

Valaki tud magyarázatot vagy megoldást a problémámra? Lakkal kezelt ablak lépcső feljáró elviselhetetlen szagot áraszt ha esik az eső.

Figyelt kérdés
Új albérletbe költöztünk gyönyörű minden galériás és lazurral kezelt lépcső feljáró és ablakok.Egy hónapja lakunk itt ,eddig minden rendben volt.Egy hete esik az eső,és azt vettem észre,h por szag van a lakásban amitől délutánra már a fejem is megfájdult,mindennap.Takarítunk így furcsáltam a dolgot.A családtagjaim nem érzik csak én.Rájöttem,h ez nem por hanem a lakkozott lépcső és ablak szaga amit érzek.Mivel esik az eső erősebben lehet érezni,eddig nem éreztem.Úgy jöttem rá h felmostam a lépcső feljárót,és sokkal erősebben lehetett érezni.Mit tegyek,h elviselhető legyen és ne fájjon a fejem ettől a szagtól.Ez egy új lakóparkban levő lakás pár éve lett lakkozva,és nem friss.Nemtudom nem-e mérgező de szeretném ha megszünne ez a szag a lakásban.
2014. ápr. 25. 05:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!