Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minimum milyen széles kell,...

Minimum milyen széles kell, hogy legyen egy lépcső feljáró, úgy, hogy még kényelmesen lehessen használni? Kétszintes családi házhoz kellene.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy ha bútort (pl, szekrény, ágy) kell a felsö szintre felvinni, mennyi hely kell ehhez- legalább 1,5 m-t tarts, különben csak szenvedni fogtok vele.
2010. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A miénk 75cm. Szekrényt simán fel lehet vinni rajta, mert nem vastagabb ennél egy szekrény. Talán még egy franciaágyat is fel lehetne vinni.

Inkább a nem egyenes, hanem forduló, kanyargós lépcsőknél lehet ilyen probléma.

2010. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A miénk 1méter széles, lépcsőfordulós (U alakú)

26 éve épült, gondolhatod, hogy azóta volt egypár bútor cipelés.

Simán fel lehet vinni a szekrényeket (a széles és mély 2 ajtósakat is), a franciaágyakat is (140x200-as), sőt egy b@zi nagy sarokülő garnitúrát is felcipeltek szétszedés nélkül (én mondtam, hogy biztos szét lehet szedni, de a férfiak inkább felcipelték, pedig dög nehéz; mert szerintük nem lehet szétszedni. Pedig lehet, azóta már szétszedtem)

A gyerekeket is kényelmesen tudtam ölben fel-le cipelni amikor még kicsik voltak.

2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
07:55 vagyok. A mi 75cm széles lépcsőnk egyenes, nincs benne forduló vagy kanyar. És '83-ban épült a ház, ha ennek van jelentősége.
2010. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1m, és bőőőőőven elég. Ha csak 85centiset tudnék rakni, akkor sem aggódnék, az is elég.
2010. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!