Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha a laboratóri...

Az mit jelent, ha a laboratóriumi lelet referencia tartománya eltér az interneten talált számával?

Figyelt kérdés
Amíg a leletem szerint normál érték, addig az internet szerint magas az értékem.
2014. ápr. 25. 11:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én keresnék jó hentest (mondjuk már van piacon akiben bízunk és tőle vásárolunk), zöldségest aztán ez lenne a 'jövőben' is az alap.
2014. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Hallottál a gmo-ról?
2014. ápr. 25. 15:46
 23/35 anonim ***** válasza:
Oroszországban be fogják tiltani.
2014. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Aszpartám? Tej?
2014. ápr. 25. 15:54
 25/35 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja ma már, hogy egyik sem alkalmas fogyasztásra. Csak még a tejipar tartja magát hála a dietetikusoknak.. majd elbuknak ezek is szépen.
2014. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
A környezetedben is hasonlóan vélekednek?
2014. ápr. 25. 16:02
 27/35 anonim ***** válasza:
Többen.
2014. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nekem azért vannak kétségeim az egészséges táplálkozással kapcsolatban, hogy ez sikerrel fog járni.

Pl a tehén ügy nem tiszta, mivel a holstein fríz tehén eleve gmos, most akkor ez hogy van?

2014. ápr. 25. 16:11
 29/35 anonim ***** válasza:
Eleve nem iszunk tejet.
2014. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ó, a húsra gondolsz. Az említett marhát én még anno húsiparos előadáson tejelő fajtának tanultam.


A gmo technológiás állatok húsával érdekes kérdést pedzegetsz. Nekem mondjuk konkrétan a marha túl drága, tehát nem fenyeget a gmo-s marhahús veszélye. Sertés, baromfi már más.


A kommersz húsok minősége a kommersz takarmányok miatt eleve kifogásolható. Nem állítom, hogy húsevéssel ma már mindent ki lehet szűrni, mert sem a levegőben lévő füstöt, sem a chemtrail-t nem kerülöd el vele, sem a rossz takarmányozású húst.. de valamennyit teszel magadért. Garancia nincs.


Egy jó barátom szerint tudod mi az igazi garancia? Krisztus. Úgyis véget ér a földi életünk, bárhogyan élünk és bármennyit próbálunk küzdeni a testünk egészségéért (nyilván ennek is megvan a maga fontossága) de a lelkünk lesz az, ami tovább él.. ezt tartsd szem előtt, ezért is kezdd el megnézni a David Icke előadást.

2014. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!