Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy valami betegség?

Ez normális vagy valami betegség?

Figyelt kérdés

A hasamon a köldökömtők egy kisujjnyira balra ér lentebb van egy kb.1×1,5 centis kissé elnyújtott körszerűség.Nem olyan erősen látszódik pár árnyalatta sötétebb a bőrömnél és a felülete teljesen olyan mint a bőröm többi része szinte alig észrevehető.Mióta az eszemet tudom megvan lehettem vagy 2 éves mikor barátnőmmel azon szórakoztunk hogy folttesók vagyunk mert szinte hajszálpontosan egy ugyanolyan színű és elhelyezkedésű foltja van.Nem májfolt mert az sötétebb.Eddig nem is nagyon zavart nem fájt nem éreztem.Viszont most a hasam elégfé fájdogál valószínűleg mert antibiotikumot szedtem és az orcos szerint kiölte a bélflórákat.De nem nagyon múlik a hasfájás elvileg eltart még kb.egy hétig az orvos szerint.A folt helyén viszont jobban fáj ha erősebben megnyomom.Nem olyan nagyon csak jobban egy kicsit.Mi lehet ez a folt?

14/l



2014. ápr. 25. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
De leginkább az zavar hogy ha lehajolok vagy befeszítem a hasam vagy akár úgy sétálok/futok hogy a hasam valahogy befeszül vagy begörnyed akkor csak azon a ponton vagyis inkább a folt alatti részen erősen fáj..
2014. ápr. 25. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell nézni,kitapintani,hogy milyen mélyen van,mi lehet. De ha csak a bőr felső rétegeit érinti,attól nem fájhat a hasad.
2014. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lehetett de már rég elmúlt
2014. máj. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!