Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este bevettem 10 körül...

Tegnap este bevettem 10 körül 2 szem Stadalaxot, de még semmit nem érzek! Mikor fogok? Kb 1 óra múlva mennék a városba.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamikor a délelőtt folyamán, kb. mostanában. Legalábbis nekem is kb. 12 óra szokott lenni. Néha kicsit több. De ez egyéni érzékenység függvénye, szóval nem lehet bejósolni sajnos. Addig is igyál kávét, vizet, sétálgass vagy tornázz, hátha beindul még otthon...nekem is van, hogy reggel még semmit sem érzek, elmegyek fél órát sétálni a kutyával, utána iszom egy erős kávét és beindítja ;)
2014. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél glicerin 3 grammos végbél kúpot dugd fel és 5 perc múlva kipakolsz
2014. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, kiderült hogy nekem kicsit több kellett mint 10 óra. De azért hál' Isten el tudtam menni vécére amikor kellett :D


Glicerines kúppal is próbálkoztam előző nap, inkább az mint a hashajtó igazából..


Köszi mindenkinek!

2014. ápr. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!