Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Büdös láb ellen ti mit szoktat...

Büdös láb ellen ti mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam pár dolgot, de nem használ. kaptam már ilyen tablettát amit vízben kell feloldani és abban áztatni a lábat, ecetes vízben is, kenőcsöt is próbáltam, de hiába. Rettentően zavar, mivel én is érzem, ha már papucsban megyek valahova.

2014. ápr. 27. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

vannak frissítő lábspray-k, esetleg érdemes lenne bőrgyógyászhoz is elmenni, hátha tud ajánlani olyat, ami még ha nem is receptes, de jobban használ, mint valami drogériás; ezenkívül drogériákban nagyon sokféle van, úgyhogy már csak a választás megspórolása miatt érdemes lenne orvoshoz fordulni :D


addig pedig figyelj arra, hogy olyan cipőt és olyan anya zoknit hordj, amik szellőznek, de ez a probléma akár hormonoktól is kialakulhat

2014. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Solutio Antisudorica, ha izzadsz is ott. Mindenféleképpen fog hatni.
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható Chinofungin spray,egy hétig minden este befújod vele a lábad és elmúlik.
2014. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mycosid.
2014. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!