Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésben sajnos nem lehet...

Famus93 kérdése:

A kérdésben sajnos nem lehet olyan hosszú kérdést feltenni amire én gondoltam volna. Így sajnos kénytelen vagyok kiegészítésben leírni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az hogy ha, tegyük fel megvágta a csajom magát tök mindegy hogy mennyiszer (nem emós) és mindegy hogy hol,10 évvel ezelőtt és az már teljesen eltűnt, nyoma sincsen hogyan jelenhet ismét meg ha semmilyen olyat sem tettem ami és ismét a láthatóvá tenné. Nem értem hogy mi erre a megfelelő magyarázat. Nem vágta meg magát a csajom sőt még arra utaló jel sem volt ami kiválthatta volna? Természetfelettire is gondoltam ami lehet hogy igaz, és az a furcsa hogy pár pillanat alatt zajlik le az esemény pillanatok alatt láthatóvá válik és pár perc kb 2-3 perc múlva lassan eltűnik úgy hogy nem látni semmit. Tanácstalan vagyok és nem értem mi okozhatja?
2014. ápr. 29. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol megvágta magát a barátnőd ott szövettorlódás maradt a régi heg helyén. Ahogy idősödik és folyamatos alakulásban van a bőre előfordulhat hogy könnyebben látható lesz a régi heg, főleg magasabb hőmérséklet esetén. Ezt gyógyult pattanásos bőrúeken vették észre , hogy néha a csúnya pattanás heg látható. De ha megfelelő uv lámpával néznénk látnák hogy az a régi heg továbbra is ott van csak már gyógyult állapotban.
2014. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: sebek, vágások, de leginkább vágások.
2014. ápr. 29. 19:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, de 2-3 hetente ismétlődik és olyan is volt hogy meg sem karcolta magát meg sem vágta magát soha és úgy jött elő egy vágás. Nah erre nem tudom a választ. Magyarul nincs rá megfelelő válasz.
2014. ápr. 29. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol marad a válasz? -_-
2014. máj. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!