Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A nagyszülők próbálják nevelni...

A nagyszülők próbálják nevelni a gyerekemet, sajnos rossz irányba, mi tegyek? Hosszú. Több lennt.

Figyelt kérdés
3 éves fiam hisztis és orditásba kezd bármi is akar.Mi erről szeretnénk leszoktatni,de nem megy szép szóval ezért sokszor bottal fenyegetem,de nem bántanám soha.Papiék szerint az a megoldás ha engedünk az akaratának,mert még gyerek.Erre a szobában vesszőt tart és arra megyek be valamelyik nap,h a kezét veri...Másik meg ,h moshatózunk,mert még csak most kezd leszokni a pelusrol de ő vesz neki eldobhatót és azt adja rá,mert én rongydarabba rakom a gyereket és megvetően ad nekem 2 dbot éjszakára...teljesen kivagyok
2014. jan. 25. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha együtt laktok, akkor az elköltözésen kívül sajnos semmi nem segít. Tapasztalat. A pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve. :(((
2014. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis állj ki magatokért és nem bántóan,de igen határozottan mond el a véleményedet a dolgokról.Mi az, h bottal veri a kezét?És te erre mit reagáltál???
2014. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is maradnék a költözésnél ha együtt laktok!

A te fiad neked kell nevelni! Egyáltalán nem szeretem ha más beleszól a gyerek nevelésbe. Nem megoldás ha engedsz a gyereknek mert később nagyobb problémák lesznek.

Kisfiú apukája mit szól a dolgokhoz? (párod)

Papiéknak nem az a dolguk, hogy helyetted neveljék és megmondják neked, hogy mit hogyan csinálj. Tedd úgy ahogy te azt jónak látod! Elhiszem azt, hogy ők xx gyereket felneveltek és több a tapasztalatuk de a te fiad a te felelősséged.

Én fiacskám is hisztis volt és hamar leszoktattam róla mert a nagyszülők elkényeztették. De most már a nagyszülők nem szólnak bele a dolgokba és leszokott róla.


Sok sikert kívánok!

2014. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!