Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy (szinte)...

Mitől lehet, hogy (szinte) minden reggel ingerült vagyok, mindenen felhúzom magam, már-már agresszívnek mondanám magam?

Figyelt kérdés
A fáradtság lehet? Hétköznap 7, hétvégén 8 órát alszom. A vérnyomásom nagyon alacsony, lehet, hogy ez okozza?

2014. ápr. 30. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel én is morcos vagyok amíg elkövetem a reggeli kávém. Nem gondolom, hogy ennek szervi okai lennének, nálam ez amolyan "miért kell felkelni" dolog :)
2014. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is erre gondoltam, de reméltem, h van valami más oka. Nálam is a kávé a fordulópont :)
2014. ápr. 30. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__4..


6. válaszoló vagyok,de a többi is idevág. Nálad lehet nem olyan vészes,vagy nem csinálsz belőle ügyet,de ha ez hosszútávon fennáll szerintem érdemes jobban utána nézni. Én legalábbis nem szeretnék így leélni egy életet.

2015. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálam javult a helyzet. Remélem, a többieknek is, tudom, milyen szörnyű ez...
2015. febr. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!