Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktatok a barátnőtökkel a...

Szoktatok a barátnőtökkel a menstruációról beszélni?

Figyelt kérdés
én kíváncsi vagy, hogy hogy működik ez az egész, de nem tudom,hogy mit szólna a barátnőm, ha szóbahoznám.(fél éve vagyunk együtt, mindketten 16 évesek vagyunk.)
2009. dec. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az én barátom szokott kérdezgetni...válaszolok neki, és ennyi.. nem gond nekem, ha kérdez erről...természetes testi folyamat... de vigyázz vannak gátlásos spinék, akik nem szeretnek erről beszélni... lassan puhatold ki...hátha nem tetszik neki se a téma
2009. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na várj, ne mindegy a dolog. Lány-lány barátnő, vagy párkapcsolatban élő fiú-lány egymás közt?
2009. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.párkapcsolatról van szó.
2009. dec. 25. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem sosem kérdezett erről, de őt eleve (túlságosan is) szemérmesnek nevelték. Tudomásul veszi, ha nem érzem jól magam, lepihenek, mert erős görcseim vannak, de ezen kívül igyekszik úgy tenni, mintha semmi sem történne. Pedig nekem éppen jól esne néha "kibeszélni magamból" a kellemetlenséget.

Szerintem tapintatosan kérdezgethetsz ezt azt és a reakciókból látni fogod, hogy a te barátnőd nyitott-e a beszélgetésre.

2009. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem örülni fog :) én barátom is meg én is beszélünk róla gyakran és sokkal jobb ha tudja hogy most nekem az van és akkor pihengetek ő megölel szeretget :))

biztos szívesen elmeséli!

2009. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!