Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a barátomnak?...

Mi lehet a baja a barátomnak? Nem akar kórházba menni.

Figyelt kérdés
37-40 fokos láza van jópár hete, a nyirokcsomói nagyon duzzadtak, nem bírja forgatni a nyakát, gyenge, lefogyott, a szíve majd kiesik, úgy ver egész nap... És hetek óta nagyon rosszul van. Ezt én is megsínylem, mert amióta beteg, azóta nagyon ingerlékeny, és most is például letiltott, mert felidegesítette magát velem. Nem tudom, hogy lehetne rávenni, hogy elmenjen kórházba... :( Az orvosa meg csak tömi erősebbnél erősebb antibiotikummal, és gyógyszerekkel. Kikészült az immunrendszere. Nagyon aggódok. :(
2014. máj. 1. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig sürgősen orvosi segítségre lenne szüksége! és nemcsak háziorvosra. hány éves? a szülei nem viszik korházba???
2014. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves. Vinnék, de nem engedi. :( Mondta az anyja, hogy nem érdekli, kihívja rá a mentőket..
2014. máj. 1. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
anyja hívja ki az ügyeletet hozzá!
2014. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen nagyon súlyos állapot, ha tényleg több hete tart, akármi is legyen az ok. Akármilyen orvos, de legyen kihívva rá. Mondjuk az ügyelet sajnos nem fogja szeretni, hogy egy több hete tartó problémához hívják, de itt nehéz mást tenni...
2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mononukleozis? Az jár nyirok csomók megduzzadásával,erős torok fájás,magas láz (leginkább este) . 3-4 hétig tart általában,de valakinek fél évig is eltart,majd spontán gyogyul,nincs rá gyogyszer. Én is korházba voltam ezzel :)
2014. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindent megtettem azért, hogy kórházba jusson.. A nevelőapjára, anyjára nem hallgatott, anyja engem kért meg, hogy vegyem rá, a végén már az apjára írtam, hogy rá hallgat biztos, és leordította a barátom fejét, szóval már kórházban van. Hálaistennek.

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 1. 23:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Meddig voltál vele kórházban?
2014. máj. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!