Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos válaszol nem privát...

Orvos válaszol nem privát úton? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Ismerek 2-3 oldalt, ahol NYILVÁNOSAN megjelenítik a kérdésemet, amit én nem szeretnék. Ismer bárki olyan oldalt ahol szintén orvosoknak tudok írni, ingyen, és nem teszik nyilvánossá? Köszönöm a linkeket előre is!

(Az unatkozó gykk-s olvasóknak üzenem, hogy megvan az alapos okom amiért nem személyesen megyek el...)



2014. máj. 1. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne zavarjon, hogy nyilvánossá teszik e vagy sem. Ha kellemetlen a téma, ne add meg a valós neved. De nem értem miért fontos neked hogy nyilvános e vagy sem.?! Több ezren kérdeznek és lehet még valakinek segítesz is azzal ha nyilvános a kérdésed. Valakinek akinek ugyan az a problémája.
2014. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha nyilvánossá teszik? Nem kell megadni a rendes neved, ennyi.

Vagy a saját orvosodnak írj, ha van olyan.

2014. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

* elgépeltem a kérdésben egy szót, "nem nyilvános" akart lenni


Azért baj, mert a google és minden más szerver egy életre eltárolja, és olyan speciális tünetegyütteseim vannak (a betegségek széles skáláján, néhány területet kivéve), hogy ha bármelyik ismerősöm valaha is elolvasná, felismerne, és mindent nem szeretném hogy tudjanak... szerintem logikus...


Szeretnék továbbra is választ kapni a kérdésemre!

2014. máj. 1. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont személyesen keresd fel az orvost, és akkor nincs ilyen gond, ráadásul pontosabb diagnózist, segítséget kapsz!
2014. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!