Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert hisztizek mindenen?...

Miert hisztizek mindenen? Miert nem tudom magam kontrolálni?

Figyelt kérdés
Mindenen kiverem a hisztit pl. ha ugat a kutya, hangosabban szòl a tv, valami nem a helyèn van. Teljesen kiakadok ordibálok vagy bevonulok egy üres szobába ès elkezdek sikítani (persze ezt az egèsz hàz hallja). Más is ilyen 18 èvesen ?
2014. máj. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem.

Több lehetőség is van:

1. feltűnési viszketegséged van.

2. szeretethiányod van, úgy érzed nem törődnek veled eleget

3. lelkileg tropára mentél, sok atrocitás ért mostanában, ezért nem tűröd olyan jól a dolgokat.

4. épp megjött.

5. hisztis p.icsa vagy akinek egész életében kinyalták a s.eggét.

2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hál istenek a legtöbb 18 éves nem ilyen.


Azok szoktak ilyen idegesítően hisztisek lenni akik

-baromira el vannak kényeztetve

- azt hiszik övék a világ

- szimplán ostobák.

2014. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem vagyok elkènyesztetve.
2014. máj. 2. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudod magadról, hogy ennyire elviselhetetlen a természeted, miért nem kérsz segítséget??? Mondjuk keress egy Pszichológust!
2014. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudna valamiben segíteni?
2014. máj. 2. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Rohadtul nem vagyok elkènyesztetve.


És már most is hisztizel..

2014. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Igen tudna.

Mert ez a munkája.

Megtalálni az okát a viselkedésednek és asszisztálni a változás útján..

Ha te lenézel egy orvost, akkor tényleg hisztis p.icsa vagy..

2014. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen már most is hisztizek mert egész nap rohadt hisztis vagyok. Ès kèpzeld nem vagyok elkènyeztetve. Ki kényeztetett volna el ? Anyâm aki napi 18 òrát dolgozik es mikor otthon van alszik ? Vagy apám aki ugyszintsojat dolgozik de ha otthon van csak piâl ? Na igen rohadtul eltudtak kènyeztetni a szüleim.
2014. máj. 2. 20:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Amugy nem nézem le az orvost (bár a pszichológus nem orvos ) csak azt hittem ő teljesen mással foglalkozik.
2014. máj. 2. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:

és csak hisztizel tovább... Ha ennyire hisztis vagy, akkor kezeltesd magad, mert ha nem változtatsz a viselkedéseden később durván látni fogod a kárát.

Engem nem zavar, hogy ilyen vagy, mert nem ismerlek, nem hallom a hisztidet, de a közvetlen környezeted nem fogja tolerálni. Valljuk be, nem normális dolog az, hogy kiírsz egy kérdést, és mivel semmit nem tudunk rólad, csak azt amit leírtál, így csak tippeket lehet adni a kérdésedre, és az egyik tippem az első válaszadóval egyetértve, hogy esetleg azért vagy hisztis mert elkényeztetettek, és erre elkezded a hisztit. Ez tényleg nem normális viselkedés.

Vagy magadtól változtatsz a stílusodon, vagy terapeuta segítségét kéred.


Nem megbántani akarlak, de sajnos rákényszerültem egy olyan döntésre amit nem akartam megtenni, hogy az egyik beosztottamat akit tiszteltem, és jó dolgozónak tartottam, kirúgjam az állandó hisztijei miatt. A többi kollégája már nem bírták elviselni a dolgait.

Ne akarj ilyen helyzetbe kerülni az életed során..

2014. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!