Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Könnyen ideges leszek, hisztiz...

Könnyen ideges leszek, hisztizek sokszor a semmin, a párom teljesen ki van már tőlem. Lehet erre megoldás a Sedatif PC vagy a Valeriana Relax szedése?

Figyelt kérdés
Már nekem is elegem van magamból, hogy ilyen vagyok. Állandóan megbántom a páromat, és sok minden olyan dolgon hisztizek, amin nem kellene, és ő ezen kiakad, összeveszünk. Sokszor azért ő is rátesz egy lapáttal, úgy érzem direkt idegesít, de leginkább olyan dolgokon akadok ki, amin nem kellene. Megoldást nyújtana valamelyik készítmény erre a problémára? Nem szeretnék majd idegbeteg szülő lenni a későbbiekben, és a párom se szeretném emiatt elveszíteni. :(
2012. szept. 9. 12:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam szedni Calcium-Magnesium tablettát, de attól meg vesehomokom lett (sajnos nem iszok sokat, így lerakódott). Most valami ilyenre gondoltam, ettől hátha nyugodt lennék. Sajnos alapból elég ideges természetem van, anyumtól örököltem, ő is ilyen. :( Segítene valamelyik gyógyszer szerintetek? Vagy mit tegyek? Nem akarok így élni. :(
2012. szept. 9. 12:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg a problémáid gyökereit, ne nyomd el valami készítménnyel.

Önismereti pszichodráma vagy pszichológus segíthet.

(Mindegyikünkkel van így, hogy furán működünk, reagálunk, és az a jó, hogy kideríthető, hogy miért, és meg lehet változtatni).

2012. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sportolj mindenképpen, főleg a futás lenne jó neked. Hasonló problémáim vannak, én csak azt szoktam mondani, hogy idegbeteg vagyok :) Nekem a sport és a homeopátiás nyugtatók váltak be.
2012. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a gondodat a háziorvosoddal. Ő majd felméri, mennyire orvosi, vagy csak személyi a problémád. Ennyit igazán megér-ne.
2012. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is gondoltam pszichológusra, hátha segíthet. Csak félek tőle. :( Ingyenesen is lehet felkeresni pszichológust? Mert sajnos nincs keresetem :(
2012. szept. 9. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs kereseted, az is megvisel lelkileg nyilván... Már psuztán ettől is lehet valaki idegbajos... :)


Van ingyenes pszichológus, TB fizeti. De főleg a felnőttellátásban jóval kevesebb a lehetőség, mint az igény. Rengeteget bezártak, megszüntettek, nem volt pénz.

Háziorvosnál kezdenék, ő tudja, mi a helyzet a területen / kerületben.

Van kerületi pszichiátriai gondozó, talán van pszichológusuk.

A kórházakban is lehet.

Némely alapítványnál a helyi önkormányzat fizetheti az ellátást.

Állítólag olyan is van, hogy egy pszichológusnek szerződése van a TB-vel... Erről állítólag a Magyar Pszichológiai Társaság tud felvilágosítást adni: [link]

2012. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

És mi van akkor ha ide nem kell pszihológus?

Ez csupán csak hisztéria,mert egy hülye p*csa vagy,akkor mi van?

2012. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem amíg nem tudod a körülményeimet, addig ne mondj ilyeneket. Köszi. De szívesen leírom neked, ha érdekel, és akkor eldöntheted, te mit csinálnál a helyemben, hogy viselnéd ezeket a dolgokat.
2012. szept. 9. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,csak egy feltevés volt,de ha tényleg olyan rosszak a körülmények akkor bocs.
2012. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg komoly gondok állnak fenn,akkor enm ilyen hülyeségek kellenek amiket írtál.Szerintem nem fog érni semmit.Szedj rivotrilt.
2012. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!