Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez alkoholmérgezés? Vörös...

Ez alkoholmérgezés? Vörös kiütések lettek az arcomon.

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon sok mennyiségű alkoholt ittam. Beszélni nem tudtam, 3-4 óra hosszáig hánytam. Nagyon megbántam, hogy ez történt. De mára az egész arcom tele lett vörös pöttyel. Nem viszket, ha barátnőm nem szól, észre sem veszem. Még ma este is hányingerem van a tegnapi alkoholmennyiség miatt.

A kiütések azok a mérgezés jelei??


2009. dec. 25. 22:00
 1/5 anonim válasza:
Én inkább allergiára gyanakodnék... bár nem tudom...
2009. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szinte biztos h. allergia az alkoholmérgezés nem ma jönnek ki rajtad, nem lehet hogy ittál vörösbort vagy rosét? Bár attól nem másnap kapnál kiütést. Inkább ma ehettél vagy ihattál valamit ami nem tetszett a szervezetednek. Ha semmi szokatlant nem ettél ma, valószínüleg csak tegnapi sok alkohol miatt reagált ennyire erősen a szervezeted. Ne aggódj! Inkább igyál egy kalciumot!
2009. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát igazából vörösbort ittam. és biztos, hogy nem mai dologtól jött ki, mert mikor kijöttek, addig nem ettem semmit.

megnyugodtam, köszönöm szépen a segítséget.

2009. dec. 25. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a sok hányástól és erőlködéstől a bőrben elpattant hajszálerek is okkozhatnak ilyesmit.
2009. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ, ez is elképzelhetőnek tűnik.

és ezek kb. mennyi idő múlva múlnak el? kezeljem valahogy?

2009. dec. 26. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!