Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném itthon masszírozni...

Szeretném itthon masszírozni a narancsbőrömet, illetve mindenféle vérbőségfokozó olajat/kencét is kipróbálni, esetleg a hideg-meleg zuhanyt is. Viszont nem régen fedeztem fel, hogy vannak visszerek is a lábamon. Akkor ez nem árthat nekik?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol,hogy erős vérbőságfokozó készítményeket nem is szabad rá használni,de olyat is,hogy ott ugye pang a vér és ez akkor jót tesz neki? Bocsi ,ha hülyeséget kérdezek...Vagy csak a masszírozás? Egyébként,nem olyan durva visszér még ez.Nem dudorodik ki ,de azért an belőle elég sok.:/ Meg nem tudom,a hideg-meleg váltózuhannyal is,nem ártok -e neki.


Köszönöm szépen ,előre is!


2014. máj. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem önmasszázzsal sokra nem mész, lehet masszírozni, de kell hozzá szakember, meg főleg egy másik kéz, ami nem a sajátod. Az önmasszázs csak alibi. Vérbőséget fokozni lehet, de ésszel.

Visszereket egyáltalán nem szabad masszírozni, még képzett masszőrnek sem!!!

2014. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én kozmetikus vagyok illetve vannak visszereim is sajnos 27 éves létemre.A hideg-meleg váltózuhany az jót tesz.A vérbőségfokozó, melegséget fokozó készítményeket kerüld viszont, inkább hűsítő mentolos krémekkel masszírozd át a lábad.Alulról felfelé történő simiító mozdulatok még jót is tesznek a visszeres lábnak, de semmiképp nem szabad erőteljesen masszírozni.Ahol sok az ér, inkább csak simíts, ahol nincs olyan sok ott lehet erőteljesebben masszírozni.
2014. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Az utolsó különösen hasznos volt! Közben ,ezért nézegettem,és lehet,hogy nekem ezek nem is visszerek ,mert igazából nem dudorodik ki ... vagy nem jól tudom? Aztán az is lehet,vagy gondolom,hogy ezekből lesznek majd a visszerek.

Most ilyen borsmenta olajam van ,akkor remélem ,az jó lehet rá.


Köszi még egyszer!

2014. máj. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!