Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a kezem és gipszbe. A...

Trinka kérdése:

Eltört a kezem és gipszbe. A gipsz eltört valahogy és csak úgy egy kicsi dolog tartja! Ilyenkor kicserélik a gipszet vgay rajta haggyák és valahogy rögzitik?

Figyelt kérdés

#törés #gipsz #Gipsztörés
2014. máj. 4. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan? TEhát eltört a kezed, begipszelték, és aztán mégegyszer eltört, amikor be van gipszelv? vagy csak a gipsz tört el? Nos.. szerintem újat csinálnak ,de a doki ezt meg tudja neked mondani.
2014. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, kicserélik a gipszet, menj vissza holnap reggel. A gipsznek tartania kell a kezedet, különben rosszul forr majd össze a csontod.


De lehet leoltanak majd kissé, hogy mit csináltál a gipszeddel, hogy eltört :D

2014. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amúgy bocsi szarul fogalmaztam meg!:D Eltört a kezem begipszelték és a gipsz eltört:D
2014. máj. 4. 19:40
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Tudom hogy kissé lefognak cseszni de már felkészültem rá!:D Akihez megyünk az egy idős néni és nagyon kedves bár a kollegája nem annyira de nem baj túlélem!:D
2014. máj. 4. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Nekem csak rátekertek még egy sávot, azt annyi. Jó nehéz lett.
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fekvőgipszem talpa tört el. Csak annyit szóltak be érte, hogy "mit gondolok, miért fekvőgipsznek hívják?" :D
2014. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicserélték letolás nélkül a gipszedet aztán? :D
2014. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahham:D nem szóltak be:D
2014. máj. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!