Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok arra...

Lányok mit reagálnátok arra ha egy srác az utcán vagy kórházban leszólítana titeket a gipszetek miatt, hogy erdeklődjön felőle?

Figyelt kérdés

Mit válaszolnátok neki?

Voltatok már ilyen helyzetben?



2014. ápr. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem egészen ilyen, de hasonló történt velem :)


Eltörött az alkarom két csontja, vállig be kellett gipszelni a karomat. Második héten a gipszsínemet körkörös gipszre cserélték. Begipszeltek, utána elküldtek röntgenre. Várni kellett a röntgenre mert sokan voltak. Én ott ácsorogtam a folyosón azzal a hatalmas, friss gipsszel a karomon. Egyszer csak megszólított egy fiú, aki szintén ott várakozott. Hogy bocsi, hogy szól, ne haragudjak, de egy helyen gipszes lett az arcom :) Hát igen, a nedves gipsz összefog mindent, valahogy az arcomhoz nyúltam vele. Meg természetesen máshol is gipszfoltos voltam, a felsőm, a nacim is olyan lett. Még egy helyen a papucsban lévő csupasz lábujjaimra is jutott :) Azt nem tudom, hogy csináltam :). A srác hozott nedves zsepit, félrehúzódtam, azzal megtörölgettem magam. Aranyos volt egyébként :) Megkérdezte mit csináltam a karommal, beszélgettünk pár mondatot. Ennyi a történet.

2014. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a torteneted tök érdekes. Karod jobban van már? Zavart,h gipszben beszelgettel egy ismeretlennel?
2014. ápr. 16. 06:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnézném maganak, hogy mit akar. Ugyanis ez az érdeklődés kevésbé a gipsznek, sokkal inkább neked szól - a gipsz csak ürügy, mint a kutyasétáltatás. :)


Én kedvesen megköszönném az érdeklődését és ha nem szimpi, akkor részemről ennyi.

2014. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már meggyógyult, még tavaly nyáron történt.

Nem zavart a beszélgetés, már akkor 1 hete volt gipszem, megszoktam, hogy mindenki kérdezget felőle. Nyár közepe volt, úgyhogy elég feltűnő voltam mindvégig avval a nagy gipsszel.

2014. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a lábamon van hatalmas gipsz. És màr szólított le nő hogy mi is ez a labamon mert ilyet még nem látott
2014. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!