Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sírtál már orvosnál? Annyira...

Sírtál már orvosnál? Annyira fájt, vagy megalázó volt a beavatkozás, hogy sírtál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 19:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi történt, mit csináltak veled akkor?
2014. máj. 4. 19:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyomortükrözés... szörnyű volt.
2014. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt gyomortükrözésem, kicsit sem fájt...
2014. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy ott előtte elsírtam-e magam, vagy csak mikor kijöttem a rendelőből. Nem volt semmi fájdalmas, csak az orvos egy paraszt volt. Szerintem nem is volt teljesen szándékos, csak annyira idióta volt, hogy nem fogta fel, hogy amit mond, az nekem mennyire szarul esik.
2014. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam gyomortükrözésen, nem fájt, de valami iszonyú volt, mert muszáj volt öklendeznem, és folyton azt mondták, hogy ne öklendezzek. Az erölködéstől és a fuldoklástól persze potyog az ember könnye és csorog a nyála, de az nem sírás.

A vizsgálat nekem nem mutatott ki semmit, szerintem azért, mert nem tudták rendesen elvégezni az öklendezésem miatt. A panaszaim továbbra is fennállta, ezért elmentem az Endomedixbe, és megcsináltattam a tükrözést bódításban. Nem éreztem semmit. Kiderült, hogy idült gastritisem, köldöksérvem, és sok kis polipom van.

2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
hát amikor terhes voltam a fiammal és lett egy szép sebem, és nem használhattak érzéstelenítőt és úgy tisztították ki akkor majd nem sírtam a fájdalomtól. De kibírtam :)
2014. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sírva fakadtam orvosnál: amikor közölte a vizsgálat után, hogy rákos vagyok...
2014. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is elsírtam magam egyszer, egy műtét utáni kontrollon. Nálam is csak annyi volt, hogy bunkó volt, semmi együttérzést nem mutatott, szerintem fel sem fogta ő sem, hogy hogy esik nekem az, amiket mond.
2014. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál!Kicsi voltam es mikor furta afogam elrántottam a fejem és ő elkezdet ordibalni velem hohy simán felvághatta volna szamat mint jokernek nem szo szerint igy stb de.nem is gyerek fogorvos volt igy fel sem keszitett hogy mit fog csinalni....
2014. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:23 vagyok

en meg persze elbőgtem magam az ordibálásra...

2014. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!