Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális dolog?

Ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
Én egy olyan típusú ember vagyok aki bármennyit bír aludni. Mindenkit túlalszok. Tegnap este lefeküdtem 9-kor és délután 2-kor keltem fel, de úgy hogy anya ébresztett azt a 17 órát felébredés nélkül végig aludtam. 20 éves vagyok nincs semmi gond az egészségügyi állapotommal, vagy mégis? Múlt hónapban vizsgáztam le jelenleg munkanélküli vagyok, még azt se lehet mondani hogy van mibe elfáradni mert dolgozom. Szerintetek?
2014. máj. 4. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem dolgozom
2014. máj. 4. 20:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is simán aludtam 15-16 órát, pedig nem fáradtam el semmiben. :) Én azért ajánlanék egy vérvételt, mert a vashiány és a pajzsmirigy alulműködése is okozhatja ezt az aluszékonyságot. A fentiek pedig gyógyszerrel könnyen orvosolhatók.
2014. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!