Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom fürcsije után találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterke32 kérdése:

Párom fürcsije után találtam egy fekete hosszú hajszálat a kád szélén (nekem szőke) Bár előtte nem láttam rajta semmit. Véleményetek szerint okot adhat e bármire egy db hajszál, vagy önmagában még nem jelent semmit? Köszi előrre is

Figyelt kérdés
Még poénkodott is, hogy egész nap mást sem csinál, csak csajokat ölelget. Fürdés előtt még táncolt előttem és mutogatta felsőtestét közelről. Talán ezért nem is lettem ideges, nem láttam rajta semmi különlegeset, visszamelékezve. De az ördög nem alszik. Véleményetek szerint okot adhat e bármire egy db hajszál, vagy önmagában még nem jelent semmit? Köszi előrre is
2012. febr. 8. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a hajszál akár honnan is rákerülhetett bármelyikőtök ruhájára. Az alapján amit leírtál szerintem fölöslegesen aggódsz. Legalábbis ez nem bizonyíték semmire. Ha mondjuk többedszer fordulna elő ilyen, akkor esetleg.
2012. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Járműveken ugyanúgy rákerülhetett, mint szex közben. Te ismered, mi nem.
2012. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez annyira nem jelent semmit, hogy kár volt az időért amíg ide kiírtad. Ennél azért jobban is bízhatnál...
2012. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én csak arra lennék kíváncsi,mit jelent a "fürcsi" szó. Mert ilyen szó nem létezik, a tudomány jelenlegi állása szerint.
2012. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha elmész a boltba, dolgozni vagy csak kilépsz a házból ugyanúgy kerülhet rád más ember hajszála. Felesleges aggódni.
2012. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. válaszoló! :DDD Ez jó! Osztom a véleményed és a kérdésed!
2012. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez még semmit sem jelent, fölösleges jelenetet rendezni miatta.


A fürcsi amúgy nekem is szúrta a szememet. :-)

2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem máskor a melltartómon volt egy világosbarna, rövid hajszál... Csodálkoztam is, hogy hogy a francba, mire rájöttem, hogy a kutyám hasán a finom, puha szőr pont olyan. -.- Jól is néztünk volna ki, ha az akkori párom ezen kiakadt volna. :D Amúgy a haj pont az, ami bárhol ráragadhat az emberre.
2012. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hosszú szőke hajam van,egy ideje erősen hullik.

Tizenpár férfi kollégával dolgozom együtt egy irodában,sokszor megyünk egymás asztalához magyarázni.

Ha feléhajolok vagy nyitva az ablak és huzat van,rájuk kerül a hajszálam akaratlanul.

Ennyit erről.

2012. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
és az ilyen szaporodik.jó ég.
2012. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!