Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6-éves lányom 2napig ha nem...

6-éves lányom 2napig ha nem fürdik, olyan minha fehéres folyás lenne rászáradva a bugyiára. Ez fürdés hiány vagy valami gond van? Nem kicsi még ehez?

Figyelt kérdés
Szaga is van,és néha piros neki.Anyuka sokat dolgozik és én vagyok vele a többet.Nem nagyon vagyok ezzel tisztàban.És magànak törli pisilés utàn.(gondolom jól kitörli)

2014. máj. 7. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

próbáld ki hogy akkor is van e ha minden nap lefürdik.

aztán rendszeresítsétek

2014. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem fürdik két napig...??

Ha egy alkalom valami miatt néha(!) kimarad, az oké, de hogy rendszeresen két napokat ne fürödjön, az nem normális!

És bugyit is kellene naponta cserélni ám!

2014. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem egeszen erthetö: Te vagy az anyukaja?

Ha nem, neki szolj sztem. Azt sem ertettem, hogy "gondolom, jol törli ki" - ezt meg lehetne nezni, ill. megbeszelni vele. En a 6 evesemnek kaki utan itthon kitörlöm, de errefele az ovikban nem törlik ki, ezert erre is gondolnek, persze nalatok talan mashogy van. Többször mondom, hogy "elöröl hatra", de egyebkent ugy eri el maganak, hogy picit elöl kitörli, majd hatra teszi a papirt, ott elöröl hatra.Eleg nehez ezt kontollalni egyebkent, mert annyira "ügyesnek" akarja magat mutatni, neha nem vagyok benne biztos, h jol kitörölte. Es sztem akar "masztirbalhatnak" is a maguk modjan, es feltetelezem, h ez nyomot hagyhat (?).

2014. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem fürdik 2 napig?Ha piros kenni kell popsikrémmel.Az én lányom 4 éves,minden este fürdés után krémezem neki,mert ő is egyedül törli,de azért nem alapos,mindig.Ha valami ok miatt nem fürdik ,akkor azért naponta töröld át neki nedves popsitörlővel.
2014. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3.-kent valaszoltam a kerdezönek, es több informacio hianyaban nem tudok ehhez többet irni.

Azert tök jo, h a valaszadas helyett kerdesekkel ostromojatok, amivel

1. megszegitek a gyakori kerdesek szabalyait,

2. ezen kivül ez NEM segitseg a kerdezönek, igy ha joszandeku valaki, akkor nem askalodik, hogy ugyan miert nem fürdik 2 napig,

3. es az eg vilagon semmi köze sincs hozza senkinek, nem kell ugy tenni, mintha ez nem lenne normalis. Ezek utan lehet kicifrazni meg turkalni a kerdezö tisztalkodasi szokasait, meg a hsz-omon lovagolni, es ebböl a joszandekbol a kerdezö majd biztos megkapja a neki hasznos valaszt.

2014. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, talán mert nagyon nem mindegy, hogy miért nem fürdik két napot!

Ha pl. valami bőrbetegség miatt (előfordul, hogy azt mondja az orvos, hogy pár napig ne fürödjön, mert allergiás, és a víz is irritálja, nekünk a tesómmal volt ilyen kiskorunkban!), akkor az említett jelenség is lehet ugyanezért!


Többek között ez az egyik ok, amiért "megszegve a szabályokat" visszakérdeztünk.

2014. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!