Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítsen mert megőrülök...

Valaki segítsen mert megőrülök. (19/F) Teljesen bezárkóztam nem megyek sehova nincsenek barátaim nem is beszélek senkivel. Ez azért van mert mindenkit egy alattomos alaknak tartok az eddigi tapasztalataim alapján. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam barátkozni de mindenki szem*t velem.

Egyszerűen mindent szürkének látok a napjaim unalmasak.



2014. máj. 9. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
ezen mi mégis hogy tudnánk innen segiteni??? Keress fel egy szakembert, nem a környezetteddel van baj hanem veled.
2014. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítséget nagyon hasznos volt!
2014. máj. 11. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen segitéget vársz itt? Akinek pszichés problémái vanak annak szakemberhez kell fordulnia. Itt látatlanban senki nem tud ezen neked változtatni, nem lesznek itt barátaid, nem javul a szocializációd.
2014. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még hiszek abban hogy nem kell az orvos :)
2014. máj. 11. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
de itt ebben senki nem fog tudni látatlanban segiteni, egyébként nem kell feltétlenül orvos ki lehet probálni egy természet gyógyászt vagy kineziológust. Valami segitség kell ha nem kéne akkor nem lenne ez a helyzet és nem lenne ilyen problémád. Igy ezen az oldalon keresztül senki ne tud neked segiteni, ez nem ugy megy hogy én mondom hogy menj oda valakihez és barátkozz vele, pedig ezt kéne, de ettöl még nem lesz barátod.
2014. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj egy új lapot dobni a világ felé , kezd ott ,hogy ismerkedj a neten, ott kialakíthatsz magadnak egy új személyiséget ami talán megerősít benned valamit, utána kis lépésekben haladj előre. Senkiben sem lehet megbízni a mai világban,ezért ne is aggódj amiatt amit érzel,jobb óvatosnak lenni,de azért ne zárkózz el.
2014. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"még hiszek abban hogy nem kell az orvos"


Talán abban reménykedj, hogy még nem késő, ha most hétfőn elhúzol egy pszichiáterhez.

2014. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nincs velem semmi mással el vagyok beszélek me minden de bizonyos emberek irritálnak .
2014. máj. 17. 19:16
 9/9 anonim válasza:
Ez mindenkivel van így, hogy pár embert nem bírunk.., ismerkedj többet és találsz normális embereket. :)
2014. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!