Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet agytumorom? (komoly...

Lehet agytumorom? (komoly kérdés, de remélem említésre sem méltó ez a lehetőség. )

Figyelt kérdés

Rendkívül lusta ember vagyok, elég régóta, 10 óra alvással se tudom magam kialudni, ha felkelek legtöbbször szédülök, fényesen látok, semmit nem csinálok és sosincs energiám... ez nem vall agytumorra de.. :

Néha elkezd csengeni a fülem, szédülök, hányingerem van, és egyszer kifeküdtem amikor ilyet éreztem és rángatóztam.


A gugliból szedtem ilyen rém mesét hogy agytumor lehet, de van egy tünet amit csak agybajra tudnék magyarázni... : egyik napról a másikra arcvak lettem, senki arcában nem látok karaktert.


és a látásom 2 év alatt úgy elromlott hogy tiszta látásból , most szószerint csak az orrom hegyéig látok. ..17 éves vagyok, szóval gondolom , hogy ez nem teljesen normális.


Nem sajnálom magam, de nem akarok komolyabb betegségben szenvedni :( mégha nem is "agytumor" - elég borzalmasan hangzik ez, nem akarom megsérteni a tényleg beteg embereket :(


2014. máj. 14. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján vérnyomás problémára gondolok. Leginkább alacsony vérnyomásra, és igy nem kap elegendö vért és oxigént az agyad. Esetleg még anaémiára, vérszegénységre. Nem ártana elmenni a háziorvoshoz és kérni töle egy beutalót, teljes vérkép, és nagy laborra. Valamint felrakatni egy 24 órás vérnyomásméröt. Ne aggódj ez biztosan nem agytumor!

Minden jót! Egy ápoló néni

2014. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszt, szerencsére nagyon-nagyon alacsony a vérnyomásom, csak az arcvakság miatt gondoltam arra amire. Írtam is hogy : elnézést az igazán beteg emberektől!!!
2014. máj. 14. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvosi tanácsot nem tudok adni, de aki a google-n keres rá a tünetekre az így szokott járni:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ezek a képek jutottak eszembe. :D Csak azért hittem el az ilyet, mert régóta érzem úgy, mintha teljesen más lenne az agyam és besz..tam.
2014. máj. 14. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:

A lustasag es a 10 ora alvas utani ki nem pihent allapot ket kulonbozo dolog.

Lusta az aki ba$zik a dolgokra, tudja, hogy ki kene takaritani a szobat de nem azert nem csinalja, mert nincs ra energiaja, hanem mert a takaritas raer es mert jobb a haverokkal focizni. Nem azert nem csinal hazit, mert tul faradt, hanem mert jobb playstation-ozni es majd szunteben lemasolja valakirol.

Ha 10 orat alszol es nem tudod kialudni magad az lehet valami betegseg jele. Nem feltetlen agytumor. SOt, valoszinu nem az. Lehet egy nagyon durva vitaminhianyod, vagy a hormonhaztartasod borult fel, vagy szar kajakat eszel, tul sok izgato szert szedsz (koffein, cukros uccsik, 'redbul' stb)


Menj a korzetihez, mondd el mi a panasz es kerj tole ver/vizelet vizsgalatot. Ott majd kiderul, hogy mi ujsag. Ha megsem, akkor onnan meg mindig tudnak tovabb kuldeni vizsgalatokra.


Ne ugy allj hozza, hogy kiguglizod mi a panasz, akkor biztos xy betegseged van, hanem guglizd ki azt, hogyan kell rendszeresen/egeszsegesen etkezni, milyen sportokat tudsz uzni, hogy rendszeresen mozogj, milyen vegyszerek/kemiai mergekkel erintkezel, amiket ki kell iktatni az eletedbol es utana ha meg mindig fenn allnak a problemak, raersz orvoshoz menni.


Ha nem a betegseget akarod gyogyitani (nem is tudod mert nem vagy orvos) hanem maximalisan torekszel az egeszseges eletre, a tested minel okosabb karbantartasara, akkor meg fogja neked halalni azzal, hogy optimalisan fog mukodni!


A kocsiba is tankolsz ugye, es idonkent lecsereled az olajat. A testedre is vigyazni kell. Sot!

2014. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért hívtam lustaságnak mert gyűlölöm magam amiért semmit nem csinálok, ha vérvétel kimutat valamit és majd tudnak segíteni ezen,akkor majd örömömben kitakarítom a lakást.


Köszönöm a fáradságot egy ilyen hosszú válaszra, hasznos.. tényleg nagyon sok sz..rt eszek...

2014. máj. 14. 02:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy?
2020. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!