Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mikor kezdet el komolyaban...

Ki mikor kezdet el komolyaban hízni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
ki mikor kezdet el komolyabban hizni hany evesen? ugy ertem hogy tinedzser korba:) mert 16 eves fiu vagyok 178cm es eleg vekony, ugy erzem most van a kamasz korom, a testem nem valami ferfias mint kb egy 14 eves gyereké, Apa is ilyen idosen eleg vekony volt es azt hiszem 20evesen kezdet el hizni nagyon sokat..focizok,nyaron sokat biciklizek..most ugy nem csinalok semmit itthon ulok, de mindent probaltam es nem tudok egyaltalan hizni, kajara is figyeltem hogy mit eszek de semmi es nagyon nem erzem magam jol a borombe:(

2014. ápr. 2. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ülés helyett sportolj, hogy nőjenek az izmaid. Az nem baj, ha vékony vagy, sőt! A magasságod 16 éves korodra igazán jó, ne a hízásra, hanem az izmok fejlesztésére koncentrálj!
2014. ápr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!