Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most voltam 38 hetes ultrahang...

Most voltam 38 hetes ultrahangon és túl sok a magzatvíz. Utánna jártam mi szerint down szindrómára is utalhat. Az afp-m miatt már volt ezzel gond de akkor azt mondták hogy nincs semmi gond. Szerintetek?

Figyelt kérdés
ja és farfekvéses megfordulhat még?

2014. máj. 14. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfordulni megfordulhat,van olyan,hogy csak közvetlenül a szülés előtt fordul meg(főleg első gyereknél). Az AFP eredménye magas volt és utána a genetikai UH alapján mondták,hogy nincs gond?
2014. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AFP-vel ne törödj, 2 hónap mulva el is törlik mert megbizhatatlan elavult müdszer és sok a fals rossz eredmény mellette. Külföldi országokban sok éve nem alkalmazzák. A magzatviz meg sok dolog miatt lehet több. Átfordulni valószinüleg nem fog, de azért elöfordulhat de inkább készülj a császárra. mivel programozott lesz hamarosan ki is vehetnék... Mit mondtak mikorra tervezik?
2014. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az AFP-vel ne törődj, megbízhatatlan, a 12hetes uh-on mit mondtak? Orrcsont, tarkóredő?
2014. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!