Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki lehet küszöbölni a fű...

Ki lehet küszöbölni a fű előidézte pánikrohamot?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor szivtam vagy nem éreztem semmit vagy (3szor) pánikrohamot kaptam, amikor mindenki nevetgélt és jól érezte magát körülöttem, biztos tudok tenni valamit ellene, mert a fű elvileg nem okozhat pánikrohamot csak előidézhet... valakinek van valami tapasztalata?

2014. máj. 18. 22:06
 1/3 anonim válasza:

Az a lényege, hogy meg kell tanulnod azt, hogy ne a "fű uraljon téged, hanem te urald a füvet!"

Azaz ne parázz be, ne veszítsd el a fejedet, uralkodj magadon, legyél tudatában annak, hogy beszívtál és ez ilyen és semmi bajod nem lesz tőle az ég világon, illetve kezdj el nevetgélni, akkor tuti röhögő görcsöt kapsz :D

2014. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam saját- és mások viselkedésén is, hogy az ilyen pánikroham, paranoia és hasonlók mind akkor jönnek elő, hogy ha azt te magyarázod be saját magadnak, hogy az úgy lesz. Nekem is volt olyan, hogy rosszul éreztem magam, nem volt kedvem ott lenni ahol vagyok, nagyon kedvetlen voltam, aztán rájöttem, hogy hülyeség, és inkább csatlakoztam a beszélgetéshez, röhögcséltem, esetleg bedobtam 1-1 rövid viccet, és máris minden jó lett. Szóval a lényeg, hogy az lebegjen a szemed előtt, hogy nem leszel rosszul, minden oké lesz, és próbálj kontaktban maradni a haverokkal, csatlakozz a beszélgetésbe. Ha ez sem jön össze, B tervnek ott az a jó öreg trükk, hogy kivonulsz a mosdóba és magadra zárkózol fél órára, addig lenyugtatod magad és minden oké lesz.
2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egzaktpista2 válasza:

Nem bíztatok senkit semmire, de előtte 1 órával kb. 1mg Frontint, ha beszedsz, akkor a plafonig is szívhatod magad, nem fog előidézni pánikrohamot, mert a Frontin pont pánikrohamokra, szorongásra, és nyugtalanságra való.


Nekem bevált. Én is paráztam túlszívva, de ha nagyobb adagot tolok, akkor előtte beszedek 1-2 0,5-s frontint, és minden nyugis lesz :D

2014. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!