Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stressz kivalthatja a...

A stressz kivalthatja a panikrohamot illetve annak tuneteit?

Figyelt kérdés

Elegge hirtelen haragu ember vagyok.Minden aprosagon felhuzom magam es ha nincs valaki aki elterelje a gondolataimat,akar orakig is ragodom az ugyon ami felhuzott.

A panikroham tunetein konkretan egyre vagyok kivancsi"Szívdobogásérzés (palpitatio)".Elvileg, az orvosok es a muszereik szerint makk egeszseges a szivem,megis gyakran megesik,hogy pl. nezem a filmet es akkor hirtelen 1 2 eros szivverest erzek.Vagy van amikor folyamatosan ugy erzem mintha erosebben verne a szivem a kelletenel es mikor lefekszem,akkor erosebbnek erzem azt a luktetest.De volt mar olyan is,hogy a haverokkal elmentem szorakozni es teljesen megfeledkeztem a priblemamrol.Ekkor nem is ereztem semmi rendeleneset.


2013. ápr. 14. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz kiválthat pánik rohamot.
2013. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!