Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szívsebésznek, idegsebé...

Milyen szívsebésznek, idegsebésznek vagy agysebésznek lenni? Pár lényegre törő érvet/ellenérvet mondanátok, hogy melyikre érdemes menni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
"Melyikre"? Ez nem három különböző szak, hanem mind az orvosi része. Menj az orvosira, és a rezidensidőd alatt bőven meglátod, hogy mivel akarsz foglalkozni pontosan. Még az is lehet, hogy egyiket se fogod akarni, és a végén pl. tüdőgyógyász vagy nőgyógyász leszel.
2014. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb végezd el az orvosit, azalatt a 6 év alatt kiderül, hogy egyáltalán van-e elég ügyességed a manuális területekhez.
2014. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ügyességem van,jó a kézügyességem. Mindenképpen szeretnék életeket menteni,műteni és kutató laboratóriumban is dolgozni. Tudom,ez kicsit soknak hangzik,mert az is,de én elszánt vagyok nagyon. Tudom,hogy ez a szakorvosi képzéseken belül vannak,de mégis melyiknek lenne érdemes menni?
2014. máj. 19. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek érdemes lenne menni, de szerintem te még nagyon fiatalka vagy. Értsd már meg, hogy ÍGY NEM TUDOD ELŐRE ELDÖNTENI. Majd akkor meglátod, hogy melyik fog jobban érdekelni.
2014. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak pár előnyt és hátrányt szeretnék megtudni róluk. :)
2014. máj. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!