Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok de...

Nagyon izzadós vagyok de fogalmam sincs, hogy miért?

Figyelt kérdés
Kis korom óta nagyon izzadós vagyok mindenhol, ha nem csinálok semmit amivel megerőltetném magam akkor is izzadok, már próbáltam kenőcsöket amit javasoltak de nem nagyon használt. Voltam már pajzsmirigy vizsgálaton is de azt mondták, hogy azzal minden rendben, és már nem tudom, hogy mit kellene tennem ,hogy elmúljon az izzadásom, mert nagyon zavaró és kellemetlen már alig merek kimenni is valahova, mert nagyon rosszul érzem magam.

2014. máj. 20. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt hasonlo problemam, söt nekem meg kellemetlen is volt a szaga, viszont miota elkezdtem minden nap biciklizni (kiskorom ota sportolok es volt egy olyan 2 eves kihagyas mikor semmitsem sportoltam utana talaltam ra a biciklire)abbamaradt.

Lehet h csak a höhaztartasod nem egfelelö , többet kene innod.(vizet)

2014. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, én is sokat bicikliztem csak valahogy elment a kedvem tőle, de viszont 2 éve kosár edzésre járok és 3 hónapja konditerembe is de semmi nem változott/változik :/
2014. máj. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!