Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek 2 napja nagyon fáj...

Mit tegyek 2 napja nagyon fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Fájdalomcsillapítót nem szeretnék bevenni . És már a friss levegő sem segít se a víz se a só se a mozgás :-(.
2014. máj. 21. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Akkor szenvedj, és várd, amíg elmúlik.

Semmi bajod nem lesz 1 (max. 2 db) fájdalmcsillapítótól. Azért találták ki, hogy használd. Még az orvosok és a gyógyszerészek is beszedik.


Nyilván marokszám szedni nem egészséges, ezt tudjuk.

2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél? Ezt így nagyon nehéz megválaszolni. Elõször gondold végleg, hogy csinálsz-e valamit az elmúlt néhány napban, ami nem az eddigi életformádnak megfelelõ, és lehet- e a befolyásoló ok?

Iszol- e elég folyadékot, vagy is Tisza vizet (min. 2 liter/ nap). Kialszod-e magad éjjelente? Vagy stresszesebbek- e az elmúlt napok?

Ha ezek közül egyik sem ad megfelelõ választ, és továbbra is fáj' a fejed, akkor inkább keresd fel a háziorvosodat, és hagyd, hogy õ szakvéleménnyével segítsen neked.

Jó egészséget!

2014. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elõzõ vagyok, Nem Tisza, hanem TISZTA vizet akartam írni!
2014. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Méresd meg a vérnyomásod, és masszírozd át jól a fejed, homlokod, nyakad.
2014. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, másfél napig fájt folyamatosan. Fájdalomcsillapító nem hatott. Annyira be voltak gyulladva a manduláim, hogy elszorított mindent a nyakamban. Menj orvoshoz, remélem csak ez a baj.
2014. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha köszi mindenkinek a tanácsokat,kivéve az első válaszolónak ha ilyen hülye vagy akkor te szenvedjél .
2014. máj. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!