Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? A tüdőszűrőtől...

Mi lehet a baj? A tüdőszűrőtől jött ma egy levél.

Figyelt kérdés

Szóval, ma kaptam postai úton egy levelem, miszerint visszahívnak egy konzultációra.


"a felvétel pontos kiértékelésének érdekében kérjük, ismételten keressel fel intézményünket"


Ez volt a pontos megfogalmazás.

Szerintetek vmi gond van? (esetleg nem jó a kép)

Vagy rosszabbra gondoljak???


Segítsetek, kicsit bepánikoltam.


Köszi!


2009. dec. 29. 18:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne idegeskedj, előfordul ilyen elég gyakran. Anyunak is találtak egy foltot, és további vizsgáltok után megállapították, hogy valószínűleg egy gyulladás (azt hiszem tüdőgyulladás) után maradt ott valami heg szerűség. Nálad is bármi lehet... menj vissza hamar.
2009. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne stresszeld magad, én is így jártam, és kiderült, hogy a felvétel volt rossz. Láttak egy árnyékot, amiről kiderült, hogy a mellbimbóm volt. Ráadásul nem is dohányzom meg semmi ilyesmi. Teljesen bepánikoltam, aztán nevetve jöttem el a végén.

2009. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
98%ra mondom hogy nincs gond csak elb@sztak valamit.
2009. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. dec. 29. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, valószínűleg nincs semmi baj. Engem egyszer még ct-re is elküldtek, mert látszott egy bizonytalan árnyék a felvételeken, mindig ugyanott. Aztán kiderült, hogy valami korábbi gyulladás után visszamaradt hegesedés volt. Inkább 10x feleslegesen hívjanak vissza, mint egyszer, amikor kellene, ne.
2009. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a nőgyógyászati éves rákszűrés után kaptam egy levelet, hogy menjek vissza, indok nem volt. Kiderült, hogy csak otthagytam a TB kártyámat... Csoda hogy nem őszültem bele.
2009. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) szerencsére nincs baj :)

Igaz még további vizsgálatokra elküldtek, de mind jó volt :)

2010. febr. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!