Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Herbária Citromfű levél tea...

A Herbária Citromfű levél tea az használ az elalvásra vagy csak hülyeség?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy valaki próbált-e már akármilyen citromfűteát elalvásra és használt e neki meg iylesmi...



köszi!


2010. aug. 31. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igazi citromfűből szoktam teát főzni, de nincsenek különösebb alvási problémáim, ezért nem tudom hogy mennyire hatásos arra. De minden esetre kellmes, finom ízű tea.:)

Hallottam már másoktól hogy segített nekik elaludni. Az orbáncfű tea is jó nyugtalanságra.

Szerintem egy próbát megér, nem olyan drága.

2010. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! egyik évben tele volt a kertem citromfűvel, én is próbálkoztam este elalvás előtt inni, de megmondom őszintén semmi hatását nem vettem észre.

az orbáncfűvel viszont nagyon kell vigyázni, mert igaz, hogy, hatásos, de sokféle gyógyszer hatásást megváltoztatja.

üdv.

2010. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neme voltak olyan stresszes időszakaim amikor napokon keresztül nem tudtam aludni, csak 1-1 órácskét. Altatót, nyugtatót nem akartam szedni!Orvos javasolta a citromfű teát. Nekem nagyon bevált.

Kb fél órával a lefekvés előtt, egy nagy bögre citromfűtea lassú elkortyolása, nálam csodát tett.

2010. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!