Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol műtenék meg az aranyerét?...

Hol műtenék meg az aranyerét? Lehetséges-e egyáltalán a műtét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Édesapám sclerosis multiplexes már kb 25 éve.

2000-ben műtötték az aranyerét lézeres műtéttel Siófokon. 3-4 évig nem is volt semmi probléma. Aztán kiújult neki. Azóta volt sebészeten 3 helyen is, mindenhol elutasítják. A 3 hely közül 2 helyen azt mondák, hogy még nem műthető. A másik helyen pedig azt hogy nem is aranyér. Egy magánorvosnak pedig telefonáltam, ő meg azt mondta hogy ő nem foglalkozik műtéttel. Később egy ismerősömtől megtudtam, hogy mégis foglalkozik vele, csak ezek szerint nekem letagadta valamiért...

Mindenhol a végbélkúpokat ajánlgatják, amiket meg is veszünk, és ki is próbálja, de semmit nem használ. Nem hiszem el, hogy nem lehet valamit kezdeni vele.

Mivel ő mozgássérült, tolókocsiban ül. Fáj neki, alig bír már ülni, legtöbbször már csak fekszik, de még úgy is fáj neki.

Lehet hogy butaság, de mi már arra gondoltunk, hogy talán az alap betegsége miatt nem akarnak vele bajlódni. Mert nyilván nem úgy ugrik fel a műtőasztalra, nehezen lehet mozgatni, stb.

Ha esetleg valaki tudna jó orvost, akiről jók a vélemények, jó tapasztalatai vannak róla, talán megműtené stb., az legyen szíves írjon. Nem muszáj Somogy megyéből. Lehet Pestről is.

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2009. dec. 29. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

dr. Bánfalvi Péter

proktológus, sebész adjunktus

Bejelentkezés

Budapesten a 061-786-3045 -ös,

Székesfehérváron a 0630-868-0244 -es

telefonszámon várom.

2009. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bánfalvi Péterről sok jót olvastam, ő magánorvos.

Mindjárt keresem a honlapját.

Vagy a bp-i Nyírő Gyula kórház sebészetén keressétek Ritter professzort (úgy tudom, szokott ott rendelni, de magánrendelője is van.)

[link]

2009. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!