Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az algopyrinnek vagy 0,50es...

Az algopyrinnek vagy 0,50es Trmalgic (tramadol) nak van nagyobb fájdalomcsillapító hatása?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A taramadolnak de az vényköteles.

És függőséget okozhat, ezért csak orvos írhatja ki.

Édesanyám is tramadolt szed, és "kiüti". Úgy értem, annyira erős, hogy úgy néz ki mintha be lenne tépve (kis túlzással).

2014. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, tegnap elég volt egy, ma már kettöt vettem be, de olyan mintha berugtam volna
2014. máj. 23. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Igen, mert az idegrendszeren keresztül hat.

A fájdalom érzetet csökkenti.

Ezért lehet hozzászokni.

2014. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hozzászóló Vagyok válasza:
A Tramadol tartalmú gyógyszer a legerősebb fájdalomcsillapító, gyakran rákosok kapják. Óvatosan használd és semmiképpen ne adagold túl. Feltétlenül orvosi felügyelet mellett szedd. Én sokáig szedtem, az Contramal volt. Jógyulást!
2014. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Princ Nicole válasza:
Én egyszer kaptam, és jó volt, nem voltam sem berúgott érzéssel, hiszen akkora fájdalmam volt, azt is nehezen képzelte el a főorvos, hogy nehezebben hat, mint másoknak. Nekem agyi cisztáim miatt iszonyatos fájdalmaim vannak.
2017. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!