Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alakult ki ez a duzzanat...

Bratilla kérdése:

Mitől alakult ki ez a duzzanat? El fog tűnni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valamelyik nap a jobb arcomon megjelent egy gyulladt pattanás, én idióta meg próbáltam kinyomni, de csak rontottam a helyzeten. Az arcom másnapra bedagadt, a szemem alatt hosszú, fájdalmas duzzanat, csomó alakult ki, ami egyre inkább kezd megkeményedni. Ez azért van, mert elfertőztem a sebet, vagy miért? Mit lehet vele tenni? Próbáltam körömvirággal kenni, ugye az gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású, szalicil szesszel is kentem, de még ott van. Orvoshoz nem akarok menni. Mit csináljak?


Köszönöm előre is!


2014. máj. 23. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos, holnap korán reggel. Ez nem gyerekjáték, nagyon komoly fertőzést szedhetsz össze. Eü-s vagyok, nem a levegőbe beszélek.Miért kell az orvostól parázni? Azért vanm hogy segítsen!
2014. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mosd meg tiszta vízzel a környéket, attól elvileg

jobb lesz

2014. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd száradni vagy kis Betadine-t is tehetsz rá
2014. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!