Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19:00kor ittam 2 pohár bort,...

19:00kor ittam 2 pohár bort, majd most bevettem egy Algopyrint fejfájásra. Megyünk buliba, nem lesz baj ha éjfél 1 körül megiszok 1-2 felest?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, a gyógyszer elméletileg három órán belül felszívódik.
2009. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, félreolvastam a kérdést.


Éjfélkor semmi esetre sem igyál, ha most vetted be a gyógyszert.

2009. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor már nem, az alogopyrin addigra már kifejtette a hatását (remélhetőleg már mostanra is), 4 óránként vehetsz be gyógyszert, gondolom ennyi idő múlva akár ihatsz is. mindenesetre ne vidd túlzásba, mert elég erős a pirula is és a pálesz is.
2009. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! Azt tudom h lehet inni rá, csak annyi h fokozhatja az alkohol hatását.
2009. dec. 29. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, nem, ne igyál!!!

én is félreolvastam, bocsi :D

2009. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a most vettem be az 21:00 után volt nemsokkal, csak nem akartam annyi időpontot beleírni:)
2009. dec. 29. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy szem Algora iszol, semmi bajod nem lesz.
2009. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de utálom az ilyen idióta hozzászólásokat! Kisapám! Nem hiába mondják, hogy egy szem gyógyszerre sem szabad inni! Én nem értelek benneteket! Miért nem tudtok úgy bulizni, hogy nem isztok? Én 25 éves vagyok, és el tudok úgy menni bulizni, hogy nem iszok alkoholt egész éjszaka! És ez a szilveszterre is igaz! A tavalyi szilveszteri bulin sem ittam, még egy nyelet pezsgőt sem! Miért kell azt hinni, hogy csak akkor lehet jól érezni magad, ha iszol?
2009. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!