Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 18 evesen egy Frontint...

Ha 18 evesen egy Frontint beveszek, akkor mi történhet velem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt sok ilyen kérdés, de nem találtam olyanant amivel erre a kérdésemre választ kapnék..vagy lehet hogy csak nem vettem észre...igazábol nem tudok aludni már egy ideje, illetve elég nagy idegesség is van bennem, és csak egyszer akarok bevenni, hogy hatha jobb lesz..Lehet bajom tőle vagy bármi? 0.5ös Frontinról van szó. Szeretném elkerülni az szidó hozzászólásokat, ugyhogy kérem az ne írjon. Köszönöm

2014. máj. 25. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog történni, de ha hosszú távon szeded hozzá fog szokni a szervezeted.
2014. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kettőtől se lesz bajod, de ne nagyon szedd, mert tényleg hozzászoksz. Én kicsit fiatalabb vagyok, és kettő sem ütött ki.
2014. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Mivel nem vagy hozzászokva, a bevétel után pár perccel bekábulsz és mély álomba merülsz. Ennyi fog történni.
2014. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem,először törd félbe azt vedd be mivel te még egyáltalán nem szedted!!lehet hogy a 0'25 is elég!!!
2014. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát öszintén szólva semmit nem éreztem..pedig egy 0.5öset vettem be
2014. máj. 26. 09:22
 6/6 anonim válasza:

Én sokszor buliztam úgy, hogy a frontint lekísértem egy felessel.

Sokan hülyének és elmebetegnek néznek, de meg voltak az előnyei :D

Nyugodtan szedjed XD :DDD

2014. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!