Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok milyen...

14 éves lány vagyok milyen problémákat okozhat ha napiszinten egyszerre beveszek 3 db frontint (0,5 mg)?

Figyelt kérdés
Rengeteget stresszelek már nemtudok mihez nyúlni,ez lenyugtat, eufórikus állapotba juttat néha.
2014. máj. 9. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de mégis, hogy jutottál hozzá ilyen gyógyszerhez? Ez vényköteles és 18 év alatt nem is javasolják.


És, hogy milyen problémáid lehetnek?

Mondjuk függővé válsz és egy kínszenvedés lesz leszokni.

Idővel taccsra veri a májad és a veséd.


Az a 3 szem enyhén szólva is sok egyszerre!


Inkább keress egy jó pszichológust, lejönni a gyógyszerről is csak orvosi segítséggel lehet hirtelen nem hagyhatod abba mert annak brutál következményei lehetnek.


Változtatni kéne az életszemléleteden akkor nem stresszelnél annyit. A gyógyszer nem gyógyít csak a tüneteket fedi el. Fel kell nőni és megtanulni kezelni a problémákat, kiiktatni a feszültség forrásokat vagy legalábbis kezelni őket akkor másképp éreznéd magad.


Én is szedek ilyen fajta gyógyszereket pánikra úgyhogy tudom, miről beszélek.

2014. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Nem tudom egy 14éves lánynak mi okozhat akkor problémát, hogy csak nyugtatóval tudja lekűzdeni. Amúgy igen, sok problémát okozhat. Többek között függő leszel...
2014. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, a jo hir az h butulni mar nem fogsz!
2014. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, főleg a félhülye szüleidhez, ha ezt hagyják.

Miért nem tolsz mindjárt intravénásan hernyót, az tuti még jobban ellazít, garantált az eufória, és kár áltatnod magad, úgy is annál fogsz így kikötni, kár is halogatni. Amíg ilyen fiatal vagy legalább prostiként is többet szedhetsz össze, mert a fejedben szép lassan csak a szád lesz az egyetlen használható alkatrész, a napi adagra meg úgy sem telik majd másból. Na további jó stresszmentesedést bogárkám.

2014. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
18 éves vagyok ,13 éves koromban 1 hétig bent feküdtem a gyermek pszichiátrián,ott írtak ki nekem nyugtatót ,már nem tudom megmondani mi a neve... de anya azt mondta ,hogy tizenhárom évesen biztos nem fogok nyugtatókon élni , nem szedtem.....és semmi bajom...csak önfegyelemkell, a nyugtató felesleges ,ilyen fiatal korban
2014. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es honnan veszed,hogy tudják?? Amíg fa.szt nem tudsz addig ne gratulálj egyébként inkább nekem kéne neked, ezzel a felfogással..
2014. máj. 9. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudják a szüleid az annál nagyobb probléma de miután vényköteles honnan veszed, kéz alól? Vagy egyedül mászkálsz a dokihoz a szüleid tudta nélkül?


Arról nem is beszélve ha tényleg beteg leszel és más gyógyszereket is szedned kell ha nem tudják, hogy ezt is tolod akkor simán kiírhatnak neked egy olyan cuccot, ami keményen hajba kap a frontinnal és akkor nézhetsz.

Az ilyen gyógyszerek kombinálása más bogyókkal könnyen okoz légzés leállást és még sorolhatnám.


Ennyi gyógyszer nem ürül ki a szervezetedből egyhamar könnyen felhalmozódhat és egyszer kaphatsz egy kiadós gyógyszer mérgezést is.

Ezeket a bogyókat nem véletlen adják receptre ez nem cukorka, hogy össze-vissza bekapkodd, amikor jónak látod.


Amikor nálam gyógyszert akartak váltani két hetet kellett volna várni míg az előző kiürül a szervezetemből csak utána lehetett volna a másikat szedni.


Nem akarlak bántani de itt valakinek igaza volt ha durván is fogalmazott. Az ilyen titokban gyógyszereket tologató, magukat leszedáló, problémáit házi praktikákkal kezelgető kiskamaszok alkotják a narkós nemzedék utánpótlását.


Szerintem, amíg még egyben vagy addig kérj segítséget.

Szólj a szüleidnek vagy ha velük van a probléma akkor osztályfőnök, iskola pszichológus ha van de mindenképp tenned kell valamit mert most elindultál a lejtőn.

Nem ártana vissza fordulni, mielőtt leérnél az aljára.


Ehhez az egészhez még túl fiatal vagy előtted az élet talán a mostani gondjaid pár év múlva már nem is fognak számítani.


Leírnád, hogy mégis mitől stresszelsz ennyire? Tudom macerás a kamaszkor nekem sem volt egy piknik na de azért mégis...

2014. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!