Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a torkom, alig bírok...

Fáj a torkom, alig bírok nyelni és vért köpök. Nagy a baj? 16/f

Figyelt kérdés
Egész nap alig bírtam beszélni mert nyirokcsomó gyulladásom van, valamint aludni sem nagyon tudtam mert annyira fáj a torkom amikor nyelek, hogy egyszerűen nem sikerült elaludnom. Az előbb kimentem a csaphoz, megköszörültem kicsit erősebben a torkom és éreztem hogy valami felszakadt a torkomban. Elkezdtem köpködni, az egész vér volt. Csak vér, semmi nyál. Pár köhögés után egy véres-feketés valami jött fel a torkomról és továbbra is vért köptem. Most már elmúlt, de még érzem hogy kicsit vérzik, érzem az ízét. Nagy a baj?

2012. nov. 22. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nehéz megmondani.Lehet csak megpattant egy kis hajszál ér,és amiatt történt.Mindenképp keress fel holnap egy orvost.Jobb félni mint megijedni.
2012. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek most,vagy hívd a mentőt(nem feltétlenül azért,hogy bevigyen,hanem mert a diszpécser is tud segíteni).
2012. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, ha pontosan tudod hogy nyirokcsomó gyulladásod van, akkor voltál már orvosnál. Szedd a gyógyszert amit felírt, és tarts be minden utasítást, amit adott, és akkor nem lesz baj.
2012. nov. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést, már elállt. :) Gondolom akkor semmi baj.
2012. nov. 22. 03:38
 5/8 anonim ***** válasza:
nono, azért én elmennék orvoshoz!
2012. nov. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős torokgyulladásnál lehet véres köpet, de menj el még ma az orr-fül-gégészetre, nézesd meg, oda nem kell beutaló.
2012. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Az lehet tüdőrák is
2012. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
82%
Mit kell beszaratni 16 évesen hol alakulna ki tüdőrák te bolond?
2015. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!