Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a hasamról és...

Hogyan fogyjak a hasamról és a derekamról, na meg persze a combomról?

Figyelt kérdés

Étrendet nem tudok elkezdeni,mert nagyon szegények vagyunk. Sokszor eszünk kenyeret,krumplit,nokedlit,tésztát,mert ezek olcsók. És ezért is híztam meg sztem.

Tornázni se tudok eljárni mert nincs pénzem konditeremre,meg semmi étrend kiegészítőre.

Rosszul érzem magam börömben,pedig annyira sokat nem híztam,csak alacsony vagyok és ez plussz 2-3 kg is nagyon meglátszik. 45 kg-ról 47,5 kg-ra híztam.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


Én arra gondoltam hogy csak minimális mennyiséget fogok enni,este 6 után persze nem eszek. Ahova tudok gyalog járok. Meg jövő hétre azt mondták megirnak nekem egy dvd-t "Rubint Rékaka: 20 perc önmagadért". Ezt fogom elkezdeni. Ez így szerintetek jó ötlet?

Ez a rubint Réka videó úgy halottam 4 részből áll,mit gondoltok melyik részét kéne nekem jobban,többször csinálnom h a hasamból,derekam,és a combomból fogyjak?

Köszönöm előre is,a válaszokat!!


2012. jan. 14. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megoldani a normális kajálást, akkor a megoldás lehet az adagok csökkentése, és több mozgás beiktatása. Nem feltétlenül a Rubint Réka a legjobb fitnesz videó, a neten ezer féle edzésprogramot lehet találni nők részére. Emellett eljárhatsz kocogni, vagy folyamatosan sétálni, minden nap legalább egy órát. Ez már előrelépést jelent, persze az igazi a normális kaja lenne. Kb. mennyi pénzed van egy napi kajára? Abból tudnánk tanácsot adni.
2012. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudnál ajánlani más edző dvd-t vagy ilyen rövid filmet 7-8 perces edzés vagy iyesmi a Rubint Réka helyett?


Sajnos semmi pénzem nincs,,minden pénzt le kell adnom itthon mert csak így tudjuk fizetni a számlákat,hitelt,stb... Anyukám a kettőnk kaja jegyéből szokott bevásárolni,ugyh h egész hónapba legyen itthon kaja egy 3 tagú családnak. És abból csak ilyenek futnak ki.

2012. jan. 14. 20:51
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy ma este már nem eszek 6 után,utoljára fél 3 körül ettem egy keveset,olyan éhes vagyok már,de nem merek enni :( félek h csak még kövérebb leszek.
2012. jan. 14. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csinálsz akkor! A kajádat oszd el 5-6 részre, 3 óránként, keveset, de mindenképpen egyél.

Este hat után is lehet nyugodtan enni, csak kerüld a szénhidrátot.


Videó pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=PYfNA_lmkHM&feature=fvsr

2012. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Krisz85 ***** válasza:
Az a baj ezzel az adagok csökkentésével, hogy a kalóriaszám ha le is csökken, a minősége attól még szar lesz, magyarán ami sok szar, az kis mennyiségben is az. Ráadásul aki elhízott az táplálkozástudományilag alultáplált, mivel hiába eszik sokat vagy keveset, rossz minőségű kaját eszik, amik rontják egymást, pl. ha kevés kenyeret és lisztes cuccot eszel de a zsírbeviteled pl telített zsír, akkor adtál a sz..nak egy pofont, mivel a jó rossz minőségű ám kevés szénhidrátot sem tudja a szervezet feldolgozni és glükogénként az izmokba juttantni, mivel a telített zsír megakadályozza ezt, de ha épp jó szénhidrátot is eszel, de a zsírbevitel a nem jó és továbbra is telített és sok is, akkor is ez a helyzet, tehát csak a jó diéta segít.
2012. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MEDIIIC69 válasza:
edzeni kell. futás, fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás stb. ingyenes.
2012. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én kimennék lelövöldözni a kacsákat, vagy akár a galambokat ha nagyon szegény lennék, de tésztával meg nokedlivel nem tömném magam.
2012. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sajnos hiába csökkentjük az adagokat,ha közben a finomított szénhidrátok megemelik a vércukorszintet és mértéktelen falás rohamokat okoznak.
2012. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2012. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titanilla203 válasza:
51%

Rágd meg 30-szor az ételt, úgy , hogy közben egy falatot se nyelj le!

Az agyadnak 20perc kell hogy te érezhesd azt , hogy tele vagy.

A Másik:

Fogd be az orrodd és úgy egyél

(hatásos mind a kettő, nekem bevált)

2014. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!