Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a nikotin mérgezés jelei...

Mik a nikotin mérgezés jelei egy 17 éves "gyereknél"? Mennyit kell szívni ahhoz h valaki mérgezés áldozatává váljon?

Figyelt kérdés
én egy aggódó anyuka vagyok és a lányom éjszaka nem aludt itthon hanem ba rátnőjénél volt és 2x hányt éjszaka elég sokat és szeretném tudni h nikotin mérgezés okozhatta vagy esetleg füvezett vagy piált,nekem azt mondta h fél doboz cigit szívott 2 ora alatt és h szerinte nikotin mérgezés jah és egész este fájt a feje
2009. dec. 30. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Vagy ivott vagy füvezett...

Nézd meg a pupilláját...mondjuk ha tegnap szívott már nem látszik...

Nikotin mrgezést ennyi cigitől nem kap az ember...

2009. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2009. dec. 30. 02:01
 3/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

Mikor kapott a lányod 'nikotin mérgezést'?

2009. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

ha a lányod nem szokott sűrűn dohányozni, ergo nincs hozzászokva a cigihez, akkor ennyitől simán lehetett hányingere, és hányhatott tőle. de nikotinmérgezés szerintem nincs. nekem is van, hogy pár szál cigi után rosszul vagyok, főleg ha melegbe vagyok.

amugy jobban van már?

2009. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy most hányt vagy akkor és ő mondta el??
2009. dec. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor kamaszkoromban kipróbáltam a cigit, három száltól rosszul lettem. A füvezés nem jár hányással, meg pipadohány-szerű szaga lenne a lányodnak, sokszor megszédülne, és indokolatlanul vigyorogna. (Lassabban ürül ki a szervezetből, mint az alkohol.)
2009. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fél doboz cigitől simán rosszul lehet, főleg ha nem szokott hozzá. Na és persze nem mindegy, hogy 0,1 vagy 0,8 mg-os volt a cigi..
2009. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Közlöm,h fűtől is lehet hányni..de még milyet...nikotin mérgezést viszont nemtom elképzelni...:S
2009. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

dec 28-án kapott

ő mondta el

és a cigi 0,6 mg-os volt

2009. dec. 31. 19:36
 10/12 A kérdező kommentje:

és igen jobban van már

bár azóta néha beszédül egy-egy cigitől de ovatosabban és kevesebbet szív

köszönöm a válaszookat hasznosak voltak

2009. dec. 31. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!