Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás közben teljesen felforró...

Alvás közben teljesen felforrósodik a testem! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

a párom sokszor meséli,hogy éjjel nem tud hozzám bújni,mert olyan forró a testem s nem bírja a közelemben,nagyon melege van. én is észre szoktam venni,ha éjjel megébredek,teljesen le vagyok izzadva s tényleg forró a testem,mintha lázas lennék. kb 15 perc forgolódás kell kitakarózva,hogy megint normális legyek! mitől lehet ez??

nem soktam rosszat álmodni,nem vagyok feszült,teljesen nyugodtan alszom és ez van.



2014. máj. 29. 04:20
 1/2 anonim ***** válasza:
túlöltözöl alváshoz. Viselj vékony lengébb természetes alapanyagú pizsamát vag yhálóinget és a takaród is legyen vékonyabb, mint amostani. A huzata pedig természetes alapanyagú, semmi műszál benne! A szobában pedig lehetőleg maximum 20 fok legyen és akkor szerintem jobban fogsz aludni. Normálisnak számít, ha alvás közben melegebb vagy néha, ez éjjel is folyamatosan változik, az anyagcsere okozza. Ne izgulj miatta. (szerintem)
2014. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ ,nagyon hasznos :)

ebben csak az a bökkenő,hogy én télen-nyáron szeretem a jó meleget. a párom viszont nem. ha vékonyítok mindenen,annak ő örülni fog,én viszont max nem ébredek fel izzadtan,de elaludni melegben tudnék :/

2014. máj. 31. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!