Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez rajtam?

Daily123 kérdése:

Mi lehet ez rajtam?

Figyelt kérdés

Amolyan bőrbetegség lehet, vagy nem tudom, de nagyon viszket, ha esetleg meleg vízbe bele éríntem..pl fürdéskor.. kicsit csíp.. pirosas színű..ha nagyon vakarom akkor azon a területen több lesz belőle.. de már jó pár helyen van a testemen.. bőrgyógyász se tudja mi az, nem egynél voltam..gondoltak pikkelysömörre, de azt ugye azt el lehet kapni, viszont barátnőmön nincsenek erre jelek, pedig már jó ideje rajtam vannak. Ekcémára is gondoltak, de az se stimmel.. kis piros, néha barna pont szerűségek, és nagyon tud viszketni.

Elöször könyökömön, térdemen, hátsómon előjöttek, aztán újjaknál, most hátamnál.. de egyébként ha nem vakarom eltünik egy idő után, csak sajnos vissza jön, vagy máshol jön ki :\

Esetleg valami ötlet hogy mi lehet? és hogyan kell kezelni?


Köszi előre is a válaszokat!



2014. máj. 29. 14:57
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:

Hát, ha több bőrgyógyász sem tudta megmondani, akkor két eset lehetséges:

- itt sem kapsz választ,

- elmész allergia vizsgálatra.

2014. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a kókuszvajat gyógyszertári szódabikarbónával? Nagyon hatásos a legsúlyosabb bőrproblémákra is!
2014. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pikkelysömör nem fertőz.

Amit leírtál lehet a rühösség tünete is, rettentően tud viszketni pláne melegben / ágy meleg, fürdés /.

Novascabin-t lehet gyógyszertárban venni, benne van az utasítás, hogy kell alkalmazni. De ez csak egy tipp.

2014. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
Rühösséget illene felismernie a bőrgyógyásznak a bőrben szabad szemmel is jól látható járatok miatt.
2014. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!